Wpis z mikrobloga

1. Czy ktoś używa(ł) i może podzielić się opinią o kurtce Shima STR (tej starszej, nie 2.0)? Kusi, żeby kupić za ~730zł.
2. Czy jest na rynku pas z zamkiem 360 do łączenia spodni z kurtką Shimy? Może pas Rebelhorna, Helda albo czegoś tam by pasował?
#motocykle
  • 9
  • Odpowiedz
1. Czy ktoś używa(ł) i może podzielić się opinią o kurtce Shima STR (tej starszej, nie 2.0)? Kusi, żeby kupić za ~730zł.


@fakinMental: Jest gitez, tylko kurtka jest dość wąska, więc jak masz bebech to zapomnij że się w dobry rozmiar wciśniesz albo że weźmiesz jakiś portfel na klatę. Jak jadę gdzieś dalej to wrzucam sobie na plecy telefon i słuchawki puszczam do kasku, gdzieś tam sobie miejsce znajduje, ale
  • Odpowiedz
@fakinMental: Nie wiem jak STR, ale w przypadku STR 2.0, w kilku już sklepach dowiedziałem się, że bardzo dużo ludzi kupuje ten kombiak z przeznaczeniem czysto torowym, i że wg. użytkowników sprawdza się w tej roli bardzo dobrze.

Co ja zauważyłem mierząc Shimę, to taki drobny niuans, że mierząc dwie takie same kurtki, w takim samym rozmiarze, obydwie mogą od siebie trochę inaczej leżeć, nie są to jakieś wielkie różnice,
  • Odpowiedz