Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Proszę o uwagę, chciałabym SERDECZNIE PRZEPROSIĆ Mireczka @pieczarkowy. Kilka razy wspominał w anonimowych, że jutro wyśle, ale coś wyskakiwało, aż w poniedziałek ze stresu na fali miniaferki z @LewCyzud napisałam niezbyt miłą wiadomość, że obawiam się, że mnie zwodzi i wcale nic nie wyśle ()

Jednak okazałam się jak zawsze czarnowidząca, a @pieczarkowy okazał się przyzwoitym, zaangażowanym człowiekiem. Przepraszam Cię za zwątpienie, mam nadzieję, że nie sprawiłam Ci zbyt dużej przykrości swoją wiadomością.

Do paczki przechodząc - to białe coś, to foremki do monoporcji. Super mega ekstra, bo tego jeszcze nie mam i bardzo chciałam spróbować w najbliższym czasie. Co prawda nie robi się ich tylko z czekolady, ale ta będzie potrzebna do dekoracji. A więc dostałam również i białą czekoladę Callebaut w dropsach, o jeżu ale nie mogę się doczekać aż jej użyję i jednocześnie nie chcę jej używać, żeby nigdy się nie skończyła ¯\_(ツ)_/¯ To strzał w 11! Jak wyjdzie coś sensownego z moich prób z truskawkami, to zawołam Cię do efektów ;)

Dalej mamy książki. Dla mnie Dziennik 29, nie mam pojęcia co to jest, więc zaskoczenie i czekam aż bombelek pójdzie w kimono, a ja przysiądę do rozwiązywania - w opisie zaznaczyłam, że lubię zagadki logiczne i to chyba coś w tym klimacie :)
Bombelkini dostała książkę o pieczeniu pierniczków z Jadzią Pętelką, świetny wybór. To bardzo dobra seria książek, a mamy tylko jeden tytuł, więc nie powtórzyłeś. Zaraz zabieramy się za czytanie.

Przy okazji pierników wspomnę, że moje dziecko ma jobla na koty, a i na wszelkiej maści pierniki trwa szał, picrel w komentarzu. Musiałam ją hamować, bo zjadła 3/4 :D Tak że bardzo dobrze, że były bez lukru/polewy ;)

Słodycze są ideolo. Nutelli nie kupuję od jakichś dwóch lat, bo jadłam łyżeczką ze słoika i było to oczywiście dla mnie zgubne. Kinderki to moja druga ulubiona marka, a w nastoletnich latach mówiono, że jestem napędzana na czekoladę z okienkiem.

List bardzo miło mi się czytało, coś podobnego, co zrobiłeś z ciastem na pizzę zdarzyło mi się kiedyś z którymś z ciast.. Obyśmy w przyszłym roku obydwoje mogli działać na robotach planetarnych ()

Twoja paczka należała do tych idealnych. Każdy element się przyda, włączając w to folię bąbelkową, którą bawi się właśnie dziecko i kartonik ozdobny, w który zapakuję jeszcze niewymiarowy prezent świąteczny dla mojej Mamy.

Wesołych Świąt dla Ciebie i bliskich i jeszcze raz przepraszam, że byłam człowiekiem małej wiary () Jest bardzo fajniusio!

#pokapake #wykopaka
fajniusio - Proszę o uwagę, chciałabym SERDECZNIE PRZEPROSIĆ Mireczka @pieczarkowy. K...

źródło: comment_1640187650Gszw5Z53zYQAjFDv8CDcrF.jpg

Pobierz
  • 5
ze stresu na fali miniaferki z @LewCyzud napisałam niezbyt miłą wiadomość, że obawiam się, że mnie zwodzi i wcale nic nie wyśle ()


@fajniusio: na fali tej miniaferki to i ja zacząłem podejrzewać mojego Mikołaja o niecne zamiary, ale cierpliwie trzymałem język za zębami (σ ͜ʖσ)
A teraz moja paczuszka leży w paczkomacie, a ja w tej chwili
@fajniusio: nie chciałbym żeby ten wpis pozostał bez mojej odpowiedzi, chociaż rozmawialiśmy już w prywatnych wiadomościach. wszystko jest jak najbardziej okej i powtórzę się po raz kolejny, ale bardzo się ciesze, że paka przypadła Ci do gustu! ()