Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger:
Ja z okazji movember byłem niedawno na pierwszej wizycie u urologa. Wspomniałem o podobnych dolegliwościach, to wytłumaczył że taki lekki ból to może to być stan zapalny, coś lżejszego od przeziębienia. Większość facetów przechodzi to nawet kilka razy do roku i generalnie się tego w żaden sposób nie leczy (można brać ibuprom jak ból dokucza), samo przechodzi. Na badaniu USG w trakcie oraz jakiś czas po przejściu widać zwiększoną ilość
@hansschrodinger: Nie masz pokus? Nawet oglądając film w której jest sexowana kobieta lub scena seksu. Nie masz pokusy żeby sobie ulżyć? Widzisz jakieś plusy nie robienia 'tego' przez tak długi czas ?
@nexe:

Nie masz pokusy żeby sobie ulżyć?


Nie mam.

Widzisz jakieś plusy nie robienia 'tego' przez tak długi czas ?


Nie myślę o różowych tak często jak kiedyś. Kiedy widzę ładną różową to nie reaguję na nią tak mocno jak przed nofapem. Bodźce do mnie dochodzą ale są słabsze i jest nad tym większa kontrola.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hansschrodinger: po jakim czasie poczułeś osłabienie reakcji na kobiety? Jak na byłem kiedyś na no fapie to ciągle miałem nieprzyzwoite myśli na temat różowych mijanych na ulicy czy widzianych w internecie, nie mogłem uspokoić myśli. Mało tego, zaczęła mi się podobać koleżanka z pracy której wcześniej dawałem max 5/10, prawie spytałem się kuzynki czy jej się podobam, stawał mi na widok modelek z gazetek Lidla ubranych w piżamy i przerwałem streak
@vanschout:

Wątpię szczerze mówiąc, że stałeś się w oczach kobiet atrakcyjniejszy przez jakiś głupi nofap.


Nie zauważyłem większego zainteresowania. Nie mam tego też jak sprawdzić, mało z domu wychodzę. Z resztą to nie było powodem zaczęcia nofap.

@casynowex: gdzieś tak po 2 albo 3 miesiącach przestały mnie prześladować myśli o kobietach. A kiedy przyszło osłabienie to nie pamiętam.