Wpis z mikrobloga

@qenik: nie słuchaj @Opposition_Fuhrer, nie graj na lewarze, za duże ryzyko. posłuchaj lepiej mojej strategii:

Zakładamy, że BTC cały czas rośnie (potwierdzają to dane historyczne), trzeba tylko poczekać.
Kupujesz całego BTC za $46k, sprzedajesz za $47k. Zysk $1k minus fee, podatki. Potem:
Kupujesz całego BTC za $47k, sprzedajesz za $48k. Zysk $1k minus fee, podatki. Potem:
Kupujesz całego BTC za $48k.....

Ryszard Inwestment do 2030 roku zakłada kurs BTC na
  • Odpowiedz
@qenik: postaw na lewarze z x100 dużo mniejszą sumę. Jak będzie REKT to postaw za drugim razem 2x więcej i tak progresywnie aż przewalisz wszystko lub zarobisz tego 1k :D
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: Ten bitkoń! Piramida finansowa, nie znasz? Wcześniej ignorowali ją i naśmiewali się z niej, później cieszyli dupy w 2018 że głupia "bańka pękła" koniec komputerowych niepotrzebnych żetonów i będą leciały do zera... Rok temu kiedy BTC przebił poprzednie ath 3,5x okazało się że się mylili A TERAZ MAJĄ POLACZKOWATY BÓL ZWIERACZY I MARZĄ ABY UPADŁ! Tacy jak ja, którzy mówią o BTC pozytywnie zasługują tylko na rozstrzelanie. Jestem paskudnym człowiekiem.
Opposition_Fuhrer - @sxldsxxl: Ten bitkoń! Piramida finansowa, nie znasz? Wcześniej i...

źródło: comment_1640189209an98Vq663DMPgmUkWSWZbX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz