Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IgorM: Typowy mechanizm zawstydzania jakich wiele.

"wracaj na plantację spełniać kobiece wymogi bo jak nie to zawali się cywilizacja"

Więc niech kobiety wezmą na swoje barki odpowiedzialność za społeczeństwo skoro tak bardzo tej równości chciały. Koniec z byciem bohaterem za darmo.
  • Odpowiedz
@Nostrian: Źle to odebrałeś, co nie jest niespodziewane, ale akurat przyszło mi to do głowy w związku z obrazkiem jaki zatostowałeś. To jednak nie zmienia stanu rzeczy, te wszystkie zjawiska, wszystkie "izmy", robiące siekę w głowach kobiet i kaków, mają jakiś wspólny mianownik i oczywisty kierunek. Takie zachwianie balansem władzy, jakie obserwujemy i którego stajemy się świadomi jako mgtow itd., nie bierze się z naszej natury a z kontrolowanych przez rewolucyjny
  • Odpowiedz
@Nostrian: Potwierdzam, zgadam się i podpisuję się pod testem. Nie wiem jak to się dzieje, ale sytuacja która mi się przytrafiła oddaje to w stu procentach. Przegrywem nie jestem, ale wygrywem też nie. Jestem jak NEO zawieszony pomiędzy reczywistością a matrixem.

Obczajcie to.

Moja różowa jest z Włoch, jest polskiego pochodzenia. Rodzice 100% polacy, ona tam się urodziła. Nie powodziło im się w życiu bo życie na emigracji nie jest lekkie.
  • Odpowiedz
@typ_z_internetu_pro: Dlaczego wspomniałem o różowej z Włoch?... bo tam coś takiego we Włoszech nie ma miejsca, we Włoszech możesz być największym przegrywem życia, ale jak Cię obsłużą to wychodzisz jak król. U nas jak polki zobaczą że masz znamiona przegrywu zostaniesz obdarty z godności,

ale najlepsze jest to, że muszą zachowywać się tak jak im pieniądz każe, kasa dla p0lki to jest najlepszy bat jaki może być
  • Odpowiedz
@IgorM: Rozumiem co chcesz mi przekazać ale ja w to nie wierzę. Nie istnieje żaden globalny spisek celem zniszczenia zachodnich społeczeństw, a nierównowaga płci jaka obecnie zachodzi też nie byłą zaplanowana.

Teorie spiskowe to sposób w jaki staramy sobie zracjonalizować skomplikowane procesy społeczne. Nie ma żadnego globalnego spisku, nie ma żadnej tajnej loży, nie ma zmowy sił zła. Paradoksalnie gdyby coś takiego istniało to sytuacja była by lepsza bo można by
  • Odpowiedz
@Nostrian: > Nie ma żadnego globalnego spisku, nie ma żadnej tajnej loży, nie ma zmowy sił zła
Powtarzam, nie ma żadnego spisku, a Kalergiego wymyśliliście wy, foliarze.
I wcale nie należał od 1922 do loży masońskiej Humanitas w Wiedniu, gdzie wespół ufundował ruch pan-europejski, promujący socjalizm i nadzorującą te masy, rasę panów. Wcale nie wspierało go większość lóż europejskich.
Via Wiki:
"According to his autobiography, at the beginning of 1924 his
  • Odpowiedz
@IgorM: Bo nie istnieją, walki różnych frakcji ideologicznych na przestrzeni dziejów nie są na to żadnym dowodem. A loże masońskie są zmitologizowanym kluczem na wyjaśnienie wszystkiego.

Brzmisz jak szur od Brauna, Atora, Pana Nikt czy JKM jacy na kilometr pachną rosyjskimi agentami wpływu.
  • Odpowiedz
@IgorM: Rosyjscy agenci wpływu jakich pełno na wykopie nie są mitem. Wystarczy rzut oka na listę jaką przesłałeś aby wiedzieć, że to irracjonalne absurdy jakie oddalają człowieka od prawdy.
  • Odpowiedz