Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac
Mireczki, dostałem bardzo dużo sporo plusów pod tym wpisem i... mam wyniki:


Jednak dużo osób pisało mi, że te wyniki z krwi często nie wykrywają problemu i żebym zrobił sobie USG. Nie wiem czy będę robił dodatkowe badania, ale jeżeli zrobię i faktycznie coś wyjdzie to będę pisał tu: #fotografznachor

Dzięki za wsparcie i przepraszam, że was zawiodłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patres - #niewiemjaktootagowac 
Mireczki, dostałem bardzo dużo sporo plusów pod tym ...

źródło: comment_1640117132EIsmIjzbf1DNIewST2RquY.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@Patres: No i elegancko, USG wykryje tylko guzki i na dotyk może to sprawdzić nawet rodzinny. Ale jak robiłeś badania z rana, na czczo, to spoko, bo te wyniki wszystko pokazują jeśli chodzi o tarczyce (przynajmniej u mnie się głównie na tym opierało)
  • Odpowiedz
@Patres: niewykryte problemy z tarczycą ma od #!$%@? ludzi więc fotograf może tak każdemu mówić, u kogo wykryje to jeszcze mu przyjdą dziękować z prezentem, ma chłop łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Patres: polecam zrobic pełen pakiet tsh ft3 ft4 anty tpo i anty tg plus USG tarczycy i z tym do dobrego endykrynologa. Fotograf wrozbita czy nie naprawdę nie zaszkodzi sie przebadać. Zdrówka ()
  • Odpowiedz
  • 2
@Patres też miałem wyniki z krwi w normie, a przypadkiem na USG znaleźli jeden mały guzek i co? Rak brodawkowaty tarczycy, miesiąc później operacja i wycieli całą #!$%@?. Szczęście w nieszczęściu że wcześnie znalezione, tak więc polecam wszystkim mirkom się badać
  • Odpowiedz
@paczelok Co Ty gadasz? Krew pobierana na badanie tarczycy nie wymaga bycia na czczo... Wielu lekarzy twierdzi, że nie ma żadnego znaczenia to nawet. Ważna jest godzina pobrania, aby na próbkach porównawczych była podobna...
  • Odpowiedz
Ciekawe, bo laboratoria pobierają materiał na ogół rano, w moim mieście najdłużej otwarte pobiera do 12:00.


@choochoomotherfucker Na ogół w Twoim mieście... U mnie w powiatowym mieście 28k mieszkańców pobrania krwi są do 18, wyniki prostszych badań potrafią być dostępne na stronie ok. 23, a większość już o poranku - oczywiście online.
  • Odpowiedz