Wpis z mikrobloga

@Dejwor: niby możesz, ja pierwszy film jaki obejrzałem to dopiero Avengers Infinity War. Zrozumiałem ten film tylko "powierzchowne". Dopiero jak obejrzałem wszystko od początku to miało to dla mnie więcej sensu. Ciężko wybrać, które są najważniejsze. Co cię powstrzymuje przed obejrzeniem wszystkiego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwor: Niewiele jest seriali w MCU:

"WandaVision" "Falcon and the Winter Soldier", "Loki" i "Hawkeye".

FatWS możesz pominąć, tak samo Hawkeye'a (chociaż warto chociażby dla Adamczyka).

Z ważniejszych filmów to bym wybrał "Avengers", "A: Age of Ultron", "CA: Civil War", "Thor: Ragnarok", "Czarna Pantera", "Infinity War", "Endgame", "Spider-Man: Far From Home" i "Spider-Man: No Way Home"

Oglądaj tak jak były wydawane.
A ja powiem tak warto obejrzeć wszystko, od filmów po seriale ( Agenci tarczy + seriale Netflixa ( ponieważ te postacie są wcielane teraz do całego MCU). Agenci tarczy łączą się z filmamy, nowe seriale łączą i rozbudowują całą historię.
@Korneliusz4: jest jedno Ciekawe ale - w tym samym czasie co były przecieki o wcieleniu postaci z netflixa ( co już jest prawdą ) był też przeciek o wcieleniu postaci z Agentów do MCU. Mają otwarta drogę z Quake - bo ona tak samo jak Fury jest w kosmosie. No i może być wielki powrót Coulsona