Wpis z mikrobloga

† Poniedziałek, 20.12.2021, Dzień adwentu (20 grudnia), #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ RADOSNA·

1 Zwiastowanie Najświętszej Maryi Dziewicy
2 Nawiedzenie Św. Elżbiety
3 Narodzenie Jezusa w Betlejem
4 Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
5 Znalezienie Jezusa w Świątyni

W listopadzie modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Jeśli chcesz dołączyć do modlących, to daj znać tutaj lub tutaj.

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dendrofag - † Poniedziałek, 20.12.2021, Dzień adwentu (20 grudnia), #mikromodlitwa #m...
źródło: comment_1640030086jGKkgRAtzRV1w9be65sgT1.jpg
  • 13
@dendrofag: O zdrowie dla mnie i mojej rodziny. O powołania kapłańskie. O odwagę i zachowanie spokoju w stresujących dla mnie sytuacjach. O czystość i wytrwanie w niej. Za poradzenie sobie z samotnością, abym znalazł swoją drugą połówkę, miał wokół siebie szczerych ludzi, którym mogę zaufać. Za wszystkich ludzi cierpiących na nowotwory i ciężkie choroby. Oraz za wszystkich, którzy będą musieli w samotności spędzić święta, aby się nie załamywali. Dziękuję za dotychczasowe