Wpis z mikrobloga

Tez ogladajac z rozową stopujecie i tlumaczycie kto to co to, jak powinno być i wgl? Wedlug mnie osoba nie znajaca lore Wiedzmina dostaje papke losowych postaci, akcji, miejsc nic o nich nie wie i się nie dowie.
Moze w drugą stronę takie osoby pozytywnie oceniaja ten serial
#!$%@? straszna bez rozwodzenia się nad tym, az musze obejrzeć Der Hexera z Żebrowskim zeby to rozejsc
1/10
#wiedzmin
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@mefson96 tylko ze osoby znające lore wiedźmina też mogą nie wiedzieć na początku kto to bo postacie z wyglądu są pozmieniane albo nie przypominające nikogo. Yen to dla mnie totalne skielbaszenie
  • Odpowiedz
@mefson96: Ja dalej nie wiem kto jest kim. Dużo jest postaci które coś mówią i nikt ich nawet nie raczy nazwać po imieniu. Zadania nie ułatwia fakt, że postaci z serialu nie są podobne do tych z książki.
  • Odpowiedz
@mefson96: Nie, dzieło samo powinno się bronić i wyjawiać kto jest kim w swoim czasie. Poza tym te postaci tak bardzo się różnią od ksiązkowych/growych że nie ma to sensu. Najpierw opiszesz jej Yennefer jako badassa i femme fatale, a później zobaczy tę pindę z serialu i już Ci nigdy nie zaufa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz