Wpis z mikrobloga

Ziomek proste. Jak korki i po mieście to benzynka. W 30k jak wyżej ktoś polecał C4 lub C5, Civic, Toyoty z przebiegiem do 180000 za tą kasę, za auto ze średniej-niższej półki. Jak chcesz coś nowszego niż 2010-2013 i mniejszy przebieg to do wyboru zostają małe auta miejskie z bieda-opcją na wyposażeniu. Teraz używki zdrożały, miej to na względzie. OtoMoto z filtrami: benzyna, przebieg max, rok produkcji min, cena max.
I jeszcze
@Nanuno: Ogolnie najmniej psujace sa japonczyki w benzynie czy to toyota, suzuki czy honda. Niestety realnie te auta z silnikami w okolicy 1.6 pala juz powyzej 8 litrow w korkach. Dobrze by bylo sasiadow popytac, przejsc po osiedlu/wsi i zobaczyc czy ktos miejscowy cos nie sprzedaje bo nie jezdzi juz i paliwo za drogie a ma auto od dawna z malym przebiegiem. Sa tacy. Wtedy warto starsze kupic drozej ale pewne.
@Sharan Możesz tutaj, możesz na priv, jak Ci wygodniej. Będę wdzięczny :)
Najlepiej kupić od kogoś znajomego, ale nie jest łatwo znaleźć takie auto.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanuno: na c70 starczy? Jakies w benzynie, z tego co pamiętam 2.4i 170KM sa bardzo zywotne. Mialem plan kupic C30 z tym wlasnie silnikiem, ale postanowilem zmienic marke. Jakbym mial do wydania 20k to by to było dobrze wyposażone c30, jakbym mial 30, to bym kupil c70 z hardtopem
Możesz tutaj


@Nanuno: dostales tutaj w propozycjach wszystkie auta w tych pieniadzach, nie wiem co bys chcial jeszcze.
Zadne z tych aut nei bedzie ciekawe bo budzet masz na 20 letnie e39, a chcialbys auto 5 letnie.

Prawda jest taka ze ta corollka e15 sie bedzie mniej psula niz 5 letnie gowno

Inna jeszcze sprawa ze jak masz malo pieniedzy to nie badz glupi i kup w gazie, zwlaszcza ze benzyna
@programista15cm Piszesz jak typowy przedstawiciel bananowego pokolenia. Nie wiem czy nick jest przypadkowy, ale jakbym napisał, że szukam auta do 80 koła to byś mi odpisał "Paaanie, za 80 koła to można co najwyżej rower kupić i to taki ze średniej półki". Ja nie jestem facet Robertem Kubica tylko zwykłym Kowalskim co potrzebuje furę do codziennej jazdy.
Po drugie moja wiadomość "Możesz tutaj", która zacytowałeś była skierowana do @Sharan, a nie
@Nanuno: nie, nie pisalem jak przestawiciel oskariatu. Zreszta sam jedze autem za mniej niz 30k

na pewno lepiej kupić przez kogoś kogo się zna, niż od Janusza w komisie, który chce Cię wyruchac na hajs.


@Nanuno: oj tak, na pewno. Zwlaszcza jak znajomy bedzie nieswiadomy jakiejs duzej wady, ktora sie #!$%@? po tygodniu. I potem sobie wyjasniaj z ex znajomym takie niuanse towarzyskie.
A nawet #!$%@? komis cos takiego ma
@programista15cm Zawsze przed kupnem możesz podjechać do mechanika, żeby Ci auto sprawdził, a mniejsza szansa, że znajomy Cię wydyma, niż właściciel komisu. Wystarczy poczytać opinie na internecie co ludzie sądzą o komisach i co tam się odwala.
@Nanuno: najlepiej wziac rzeczoznawce samochodowego, bo wszystkie warsztaty w poblizu komisu / znajomego to moga byc jego kumple (autentyczna sytuacja z sochaczewa)

O ile co do zasady kupowanie w salonie to rak, to mi sie akurat ostatnio udalo kupic. Ale najlepiej kupic na rynku jak bialy czlowiek. Nawet jak Ci znajomy sprzeda taniej dobre auto to praktycznie wtedy ruchasz jego na hajs.
Zdrowiej by bylo gdybys kupil od kogos tanie auto,