Wpis z mikrobloga

  • 9
Póki akcja działa się na tym statku obcych miałem nadzieję że ta gra mnie czymś jeszcze zaskoczy, ale dziś, kiedy wysadziło mnie na otwartej przestrzeni, nagle cały czar prysł. ( _)

Okazuje się że te Halo to trochę taki far cry w kosmosie, przejmujesz kolejne posterunki kultu i przesuwasz się coraz dalej na mapie. Można nawet jezdzic pojazdami, np quadem, ale sposób jego prowadzenia wola o pomstę do nieba. Gra jest zbyt kolorowa i cukierowa, ale domyślam się czemu. Twórcy zapewne celowali w target tych młodszych graczy. Przeciwników jest mało, i zamiast wywoływać respekt i strach, budzą nasza sympatię, zwłaszcza te małe stworki o których pisałem już kiedyś.

Jakiekolwiek próby porównywania tej gry z moim ukochanym DOOM'em to dyshonor i afront w strone takiego badassa jakim jest Slayer, któremu masterchief może co najwyżej pucować buty xDDDD

#gry #konsole #haloinfinite #doom #xbox #ps5
daeun - Póki akcja działa się na tym statku obcych miałem nadzieję że ta gra mnie czy...

źródło: comment_1640018434M2xKS3ozgbcnA09DSBv3FT.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Jubei byłem na wieży, dwóch bossow mam za sobą, miałem też jakis błąd bo nie otworzył mi się ten most z harmonijki i jak debil latałem po tej pierwszej części mapy próbując przeskoczyć tą szczelinę xDDD

Ale żeby nie było że jestem jakims tam totalnym hejterem. Dalej będę w to grał xD bo mimo tego to nadal świetna pod względem technicznym gra. Trochę mi tylko brakuje jakis finiszerów. Samo kopiecie w
  • Odpowiedz
@daeun: Wczoraj ukończyłem i oceniam pozytywnie. Pomimo otwartego świata nie jest jakoś specjalnie obszerna, ukończyłem całość w 17h razem z wyczyszczeniem mapy ze wszystkich zadań pobocznych, skrzynek z rdzeniami i zbrojowni mjolnira. Największa frajda jest z używania linki z hakiem, po maksymalnym ulepszeniu staje się na tyle zabójcza, że większość starć można ukończyć bez używania jakiejkolwiek broni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Model jazdy pojazdami jest tradycyjnie
Desolator - @daeun: Wczoraj ukończyłem i oceniam pozytywnie. Pomimo otwartego świata ...

źródło: comment_1640019776gpgXNNsfu2VRnW82YQOhth.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Desolator ej, ale oszukali mnie z tą linka z hakiem bo najpierw miałem, później w tej linijce kupiłem ulepszenie i miałem zamiast tego czujnik zagrożenia xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
A tak w ogóle do napisania tego wpisu, nakłoniła mnie ta graficzka, która mignęła mi gdzieś dzisiaj na fejsie xD

Serio, może i wyglądają jak bracia i są jakoś skonektowani, ale to dwie zupełnie różne gry, jedna to słodka strzelanka dla dzieci, druga to horror z ciężkim metalowym soundtrackiem. Jak można w ogóle porównywać obie te gry? XD ¯_(ツ)_/¯
daeun - A tak w ogóle do napisania tego wpisu, nakłoniła mnie ta graficzka, która mig...

źródło: comment_1640021255LXHsRQWKWmn5d70pUHOj4q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@daeun: jak dla mnie najlepsza gierka na Xbox.Calaka zaraz zrobie jak dadzą eliminacje i przepustke dokończe. Multi wyśmienite balans pomiędzy broniami bardzo dobry ogólnie wymaga skilla gierka. Nie polega na tym by raz trafić i giniesz. Są tryby dla doświadczonych/dobrych graczy jak Swat gdzie nie masz radaru i trzeba w głowe głównie strzelać. Nie biegają psy po mapie i Cię nie zabijają co chwila jak w CoD. Kampania to tylko
  • Odpowiedz
@daeun: Ograłem Halo Infinite i dla mnie kampania to taki (ponad)przeciętniak na 6-7/10. Powtarzalność aktywności na "mapie świata" jest faktycznie spora, ale nawet misje fabularne w obszarach zamkniętych to często po prostu kolejne areny z podobnymi walkami żeby sztucznie wydłużyć grę. No i ogólnie setting Halo nigdy mi nie siedział. Z jednej strony fabuła chce mieć poważne momenty, a z drugiej biegają ci kretyńsko wyglądające potworki i strzelasz różowymi broniami.
  • Odpowiedz
@daeun: ta gra zawze taka byla. cukierkowe gowienko pew pew dla dzieciakow, cheetosy i moutain dew. umowmy sie, kto sie wychowal na quake/doom etc ten w wiekszosci przypadkow odbije sie od tego. pamietam jak gralem w halo 1 na pierwszym xbox to bylo cos bo graficznie niszczylo, no ale nie da sie ukryc ze to jest k---a cukierkowe gowno bez klimatu z jakims defaultowym zielonym kosmicznym marine za glownego bohatera
  • Odpowiedz