Wpis z mikrobloga

@WujaTHC: Nie na tierach tylko na konkretnych ponadprzeciętnie dobrych maszynach ;) Generalnie grałem większością tych #!$%@? kosztowo maszyn i nigdy na - nie wyszedłem. Płacisz jak umierasz, nie jak przegrywasz :D
@pewniecham: warto zaznaczyć że ta ponadprzeciętność często występowała ale w okresie wprowadzenia danej maszyny a później wchodziło świetne combo zwiększenie kosztów i podniesienie BRu, eliminujące wielu chętnych dzięki czemu algorytm już kosztów nigdy nie zredukował bo entuzjaści jeszcze coś tam ugrywają, ale zwykli ludzie już nawet nie próbują
@pewniecham: Ta-152C3 nie jest "ponadprzeciętnie dobry", szczególnie biorąc pod uwagę MM, który dostaje.
P-51H to właściwie "hard counter", poniżej 5000m F2G czy F4U4B lata wokół Ta kółka, sądzę, że Hornet też może Ta zaorać.
Realnie, to ta maszyna jest Ok przeciwko Spitfire Mk IX LF i 6.0 to w sumie dobre miejsce dla niej, ale dupy nie urywa.
@pewniecham: Ubiłem 116 chłopa, zarobiłem na tym jakieś 600 tysięcy (utłukłem z 8 AI, już to odjąłem) + trochę celów naziemnych, powiedzmy, że za 50 tysięcy. To wychodzi, że na zabiciu 116 graczy w 53 bitwach (ponad 2 na bitwę) zarobiłem 550 tysięcy. Zginąłem 31 razy (bo MM nie jest łaskawy i nawet jak ubiję 4 chłopa w pełnym uptierze, to i tak przewalamy, z uwagi na 4 Ju-288, które występują
@pewniecham: Tak czy owak, jestem raczej w plecy, a ładowanie 2 killów co bitwę to wynik, który udaje się mniej niż 200 graczom w Air RB w ogóle. Więc jeśli chodzi o Ta-152C, to by nie tracić na tym samolocie, nawet bycie w top 5% graczy to za mało :D
@pewniecham: Nieistotne.
Na tym samolocie się traci i to w cholerę dużo, szczególnie biorąc pod uwage absurdalny MM.
Frag na bitwę to najważniejszy wskaźnik, bo to zabijaniem wrogów się wygrywa. Ja mam ponad 2 i co? I gówno, bo jak są 4 Ju-288 i to jeszcze takie, że widzą, że 2 sojuszników dostaje po dupie, to nawet z 2km nie podlecą pomóc, to nic nie zrobisz.
Albo ostatnio - Bf 109