Wpis z mikrobloga

@moderacja @a__s @m__b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka?

Ja wiem, że wyświetlenia muszą się wam zgadzać przez co np. tolerujecie patologię w stylu #patostreamy, ale są chyba jakieś granice.

Od pewnego czasu obserwuję tag #bonzo - zgłaszam wam wpisy oraz komentarze, które ewidentnie noszą znamiona znieważenia (art. 212 kk) oraz notuję gdzie podjęto jakiekolwiek działania, a gdzie nie. W zdecydowanej większości przypadków nie reagujecie na łamanie regulaminu (atakowanie/obrażanie innych osób), którego w zasadzie sami nie przestrzegacie, ale to nie jest żadna nowina tylko standard. Naruszanie dóbr osobistych to poważna sprawa, do której wy odpowiednio podejść nie potraficie. Nie przeszkadza wam lżenie z partnerki Mateusza, np. publikowanie jej roznegliżowanych zdjęć, ale gdy ktoś wrzuci fotki z "aktami" wiadomo kogo to z miejsca jest perm i kasacja konta. Waszą hipokryzję skrzętnie notowałem.

Postanowiłem zareagować i złożyć zawiadomienie (żeby jedno!) do prokuratury na okoliczność tego co tu się dzieje - ktoś musi ponieść odpowiedzialność za ten wylew szamba i tolerowanie naruszenia dóbr osobistych. Nikt nie dał wykopkom ani moderacji czy administracji prawa do lżenia, znieważania i naruszania dóbr osobistych kogokolwiek. Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie - ja się na takie coś nie godzę tudzież zamierzam z tym zawalczyć.

Nadmienię iż nie jestem w żaden sposób związany z samym zainteresowanym - nie oceniam go w ogóle bo to nie jest moja sprawa. Widzę jednak zalew gówna i uznałem, że ktoś musi coś zrobić.

Zatem "drogie wykopki" oraz "drogi wykopie" - przygotujcie się na poniesienie odpowiedzialności za swoje postępowanie. Nie ulega bowiem żadnym wątpliwościom, że zachowujecie się poniżej wszelkiej krytyki, ale przede wszystkim, że doszło do złamania prawa i naruszenia dóbr osobistych za co ktoś na pewno poniesie odpowiedzialność.

Mienicie się elitą polskiego internetu podczas gdy jesteście reprezentantami rynszotka i dna (nie wszyscy naturalnie, ale niestety zdecydowana większość, zwłaszcza ci, których podniecają różne patologie i z których to pozwalają sobie lżeć). Jak zapłacicie kilkaset tysięcy złotych grzywny oraz poniesiecie odpowiedzialność karną to może, ewentualnie, rozumu wam do tych pustych łbów najdzie - chociaż śmiem wątpić by cokolwiek sprawiło, że nabierzecie owego.

#wykop #afera
Pobierz dziarol - @moderacja @a_s @m_b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka? 

Ja ...
źródło: comment_1639907345TfeVfK8kT5pC4K0uv38hmw.jpg
  • 85
@mineralna_3: nie interesują mnie jego błędy, interesuje mnie dojechanie wychodków, którzy łamią prawo i naruszają dobra osobiste Mateusza, jego rodziny oraz bliskich. Powtórzę po raz kolejny - nie wy, wychodki, jesteście od wymierzania sprawiedliwości. W każdym razie na pewno doczekacie się kary. Poczekajcie tylko.
@dziarol: jeżeli chcesz bawić się w dobrego Samarytanina to mam dla ciebie propozycję. Pomóż córce "pokrzywdzonego" Mateusza bo to ona na tym wszystkim traci. Namów pana wyrwigulke żeby usunął kanał i wziął się za uczciwą pracę. Odetnij rodzinę Kupiec od internetu, bo ten widocznie im nie służy. Pokazują to dobitnie "akty" które sami wysyłali wykopkom.
Tylko ty tego nie zrobisz. Bo ty nie chcesz nikomu pomóc. Ty chcesz dowalić ludziom. I
@UbawPoPafy: nie interesują mnie błędy życiowe Mateusza, interesuje mnie, jak słusznie zauważyłeś, dojechanie wychodków i administracji tego portalu za naruszanie jego dóbr osobistych, stalking, wykorzystywanie go/ich, etc. Powtórzę po raz kolejny - to nie wy, wychodki, jesteście od wymierzania sprawiedliwości. A adminsitracja powinna reagować - nie robi tego, dlatego również poniesie odpowiedzialność.
@Tykadnik: nie odpuszczę dopóki nie poczuję krwi.
@dyzmund: bić? Gdzie ja wam grożę przemocą fizyczną? Niestety, "kolego", ale ja patusem nie jestem, a od wymierzania sprawiedliwości jest sąd, a nie wychodki - dlatego też każdy kto ma coś na sumieniu winien teraz popuścić. Do pierdla nikogo nie zamkną za to, ale grzywny i nasranie w papiery macie jak w banku.
@dziarol: To podchodzi pod prawo karanne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak po prawdzie - to bardzo fajnie, że Mateusz znalazł sobie kolegę, który jest w stanie się zarejestrować i składać poprawnie zdania, ale mylisz się sądząc, że ktokolwiek tu naruszył przepisy czy to prawa karnego czy cywilnego. I nikt odpowiedzialności ponosić nie będzie, bo każdy tutaj wie kim jest Mateusz Kupiec. No i każdy wiedział będzie
@mineralna_3: xD Ja wam grożę? W takim razie śmiało, idźcie i złóżcie zawiadomienie - możecie poprosić o pomoc moderację/administrację, która przykłada rękę do procederu.
@pawelgpkaminski: nie interesują mnie błędy Mateusza, interesuje mnie to, że wychodki zasługujące na karę ją otrzymają. A i co niby "podchodzi pod prawo karanne" - na pewno wasze zachowanie, np. naruszanie jego dóbr osobistych, stalking, etc. Ja niczego złego i niezgodnego z prawem nie robię.
@mineralna_3: dobrze, tylko uważajcie żeby radca prawny nie posikał się ze śmiechu gdy zorientuje się z czym do niego przychodzicie.

Ja niczego niezgodnego z prawem nie robię - ty już tak. I mogę już teraz powiedzieć, bo materiał dowodowy został zabezpieczony, że jesteś jedną z tych osób, które poniosą odpowiedzialność karną i cywilną za swoje czyny. Nie bój się, do pierdla nikt cię (niestety) nie zamknie (jeśli zapłacisz kary - jeśli