Wpis z mikrobloga

@moderacja @a__s @m__b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka?

Ja wiem, że wyświetlenia muszą się wam zgadzać przez co np. tolerujecie patologię w stylu #patostreamy, ale są chyba jakieś granice.

Od pewnego czasu obserwuję tag #bonzo - zgłaszam wam wpisy oraz komentarze, które ewidentnie noszą znamiona znieważenia (art. 212 kk) oraz notuję gdzie podjęto jakiekolwiek działania, a gdzie nie. W zdecydowanej większości przypadków nie reagujecie na łamanie regulaminu (atakowanie/obrażanie innych osób), którego w zasadzie sami nie przestrzegacie, ale to nie jest żadna nowina tylko standard. Naruszanie dóbr osobistych to poważna sprawa, do której wy odpowiednio podejść nie potraficie. Nie przeszkadza wam lżenie z partnerki Mateusza, np. publikowanie jej roznegliżowanych zdjęć, ale gdy ktoś wrzuci fotki z "aktami" wiadomo kogo to z miejsca jest perm i kasacja konta. Waszą hipokryzję skrzętnie notowałem.

Postanowiłem zareagować i złożyć zawiadomienie (żeby jedno!) do prokuratury na okoliczność tego co tu się dzieje - ktoś musi ponieść odpowiedzialność za ten wylew szamba i tolerowanie naruszenia dóbr osobistych. Nikt nie dał wykopkom ani moderacji czy administracji prawa do lżenia, znieważania i naruszania dóbr osobistych kogokolwiek. Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie - ja się na takie coś nie godzę tudzież zamierzam z tym zawalczyć.

Nadmienię iż nie jestem w żaden sposób związany z samym zainteresowanym - nie oceniam go w ogóle bo to nie jest moja sprawa. Widzę jednak zalew gówna i uznałem, że ktoś musi coś zrobić.

Zatem "drogie wykopki" oraz "drogi wykopie" - przygotujcie się na poniesienie odpowiedzialności za swoje postępowanie. Nie ulega bowiem żadnym wątpliwościom, że zachowujecie się poniżej wszelkiej krytyki, ale przede wszystkim, że doszło do złamania prawa i naruszenia dóbr osobistych za co ktoś na pewno poniesie odpowiedzialność.

Mienicie się elitą polskiego internetu podczas gdy jesteście reprezentantami rynszotka i dna (nie wszyscy naturalnie, ale niestety zdecydowana większość, zwłaszcza ci, których podniecają różne patologie i z których to pozwalają sobie lżeć). Jak zapłacicie kilkaset tysięcy złotych grzywny oraz poniesiecie odpowiedzialność karną to może, ewentualnie, rozumu wam do tych pustych łbów najdzie - chociaż śmiem wątpić by cokolwiek sprawiło, że nabierzecie owego.

#wykop #afera
Pobierz dziarol - @moderacja @a_s @m_b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka? 

Ja ...
źródło: comment_1639907345TfeVfK8kT5pC4K0uv38hmw.jpg
  • 85
@dziarol: NOTICE ME BONZO xD
a2
co chcesz zrobis skoro akat cos takiego moze wytworzyc tylko sam mateu? Wezmiesz tego koczkodana za raszke do ala prawnika zeby pozwac caly tag #bonzo? Bedziesz finansowal te epicka batalie sadowa ze swojej kieszeni? A3 ty w ogole wiesz, ze chcesz bronic czlowieka, ktory sprzedalby ciebie i cala twoja rozine za dwa spynery i sloik majonezu? Nawlasnie, chyba chcesz napis sie fejmu i pitolisz
@tigerkobrazycka63: nie reagują na zgłoszenia wpisów i komentarzy, które znieważają MK.
@dyzmund: myślisz, że masz do czynienia z osobą równą tobie? xD Bardzo mi przykro, ale ja nie reprezentuję poziomu rynsztoka. Sugestie, że łamię prawo są durne i idiotyczne. Zaś co do moich danych osobowych - chyba musiałeś się mocno w głowę uderzyć (teraz bądź lata temu) - niby z jakiej racji miałbym je tobie podawać?
@ile_wlezie: nic nie
@dziarol: jesteś zgłoszony tam gdzie się zgłasza- to twój koniec. Za obraze i pomówienia, oraz groźby będziesz całemu tagowi bonzo bulił. Nawet mi cie nie żal.

A dane sobie znajdą odpowiednie organa...Możesz być tego prwien. PDW xDD
@dyzmund: cóż, nie obawiam się patusów spod tego tagu - jeśli znajdziecie moje dane i mnie pozwiecie to pogadamy jak bardzo ułomni jesteście, a do tego czasu możecie mnie co najwyżej cmonąć w trąbkę - później również.

I to nie ja pomawiam i obrażam tylko wy - odpowiecie za to. Wkrótce. Wszyscy. Niestety, do pierdla nikt was nie zamknie (chyba, że nie zapłacicie kar na poczet MK, wtedy sąd bez żadnego
@ile_wlezie: ja się mam komuś tłumaczyć? Niby z czego? Gdzie ja ciebie pomawiam personalnie, co? Czy twój nick-name to twoje imię i nazwisko, czy znalezienie twoich danych wraz z adresem zamieszkania jest możliwe tylko wskazując na nazwę użytkownika? Weź mnie nie rozśmieszaj ze swoimi groźbami. A za "cfela" odpowiesz na innym postępowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dyzmund: ty jesteś tak samo "mądry" jak @ile_wlezie - ten
@dziarol: nieudolnie starasz sie wybielic. Myslisz, ze prokatura sie bedzie bawil? Propsujesz szkalowanie uszatka plusujac wpisy i tym samym kresisz beczke razem z nami a robisz z siebie adwokata zgierskiego goblina. Buhaha tak sie wystawis jak dziecko. Masz ode mnie plusa za dobre checi, ale nastepnym razem postaraj sie bardziej, bo uszatek juz tak szybko nie wysyla gulek i stryptyzow ala prawnikom i moderasji. Bebg
@ile_wlezie: nie wiem jaki jest cel twoich komentarzy - myślisz, że się ciebie przestraszę? Prokuratura została powiadomiona o sprawie - wszyscy odpowiecie za naruszanie dóbr osobistych MK oraz jego bliskich. Wystawiliście się jak dzieci dzięki czemu MK będzie miał możność zarobić - to jest najlepsze - będziecie łożyć na jego osobę.
@dziarol: xDDD akat w Belgi jest inne prawo i to ty będziesz osądzony i skazany za pomówienia i kłamstwa i obrazę. Będziesz bulił wszystkim z tagu uszatego koczkodana, a że jesteś gołodupcem jak gonzo to pójdziesz pierdzieć w pasiak. Bęc