Wpis z mikrobloga

@moderacja @a__s @m__b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka?

Ja wiem, że wyświetlenia muszą się wam zgadzać przez co np. tolerujecie patologię w stylu #patostreamy, ale są chyba jakieś granice.

Od pewnego czasu obserwuję tag #bonzo - zgłaszam wam wpisy oraz komentarze, które ewidentnie noszą znamiona znieważenia (art. 212 kk) oraz notuję gdzie podjęto jakiekolwiek działania, a gdzie nie. W zdecydowanej większości przypadków nie reagujecie na łamanie regulaminu (atakowanie/obrażanie innych osób), którego w zasadzie sami nie przestrzegacie, ale to nie jest żadna nowina tylko standard. Naruszanie dóbr osobistych to poważna sprawa, do której wy odpowiednio podejść nie potraficie. Nie przeszkadza wam lżenie z partnerki Mateusza, np. publikowanie jej roznegliżowanych zdjęć, ale gdy ktoś wrzuci fotki z "aktami" wiadomo kogo to z miejsca jest perm i kasacja konta. Waszą hipokryzję skrzętnie notowałem.

Postanowiłem zareagować i złożyć zawiadomienie (żeby jedno!) do prokuratury na okoliczność tego co tu się dzieje - ktoś musi ponieść odpowiedzialność za ten wylew szamba i tolerowanie naruszenia dóbr osobistych. Nikt nie dał wykopkom ani moderacji czy administracji prawa do lżenia, znieważania i naruszania dóbr osobistych kogokolwiek. Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie - ja się na takie coś nie godzę tudzież zamierzam z tym zawalczyć.

Nadmienię iż nie jestem w żaden sposób związany z samym zainteresowanym - nie oceniam go w ogóle bo to nie jest moja sprawa. Widzę jednak zalew gówna i uznałem, że ktoś musi coś zrobić.

Zatem "drogie wykopki" oraz "drogi wykopie" - przygotujcie się na poniesienie odpowiedzialności za swoje postępowanie. Nie ulega bowiem żadnym wątpliwościom, że zachowujecie się poniżej wszelkiej krytyki, ale przede wszystkim, że doszło do złamania prawa i naruszenia dóbr osobistych za co ktoś na pewno poniesie odpowiedzialność.

Mienicie się elitą polskiego internetu podczas gdy jesteście reprezentantami rynszotka i dna (nie wszyscy naturalnie, ale niestety zdecydowana większość, zwłaszcza ci, których podniecają różne patologie i z których to pozwalają sobie lżeć). Jak zapłacicie kilkaset tysięcy złotych grzywny oraz poniesiecie odpowiedzialność karną to może, ewentualnie, rozumu wam do tych pustych łbów najdzie - chociaż śmiem wątpić by cokolwiek sprawiło, że nabierzecie owego.

#wykop #afera
dziarol - @moderacja @a_s @m_b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka? 

Ja ...

źródło: comment_1639907345TfeVfK8kT5pC4K0uv38hmw.jpg

Pobierz
  • 85
@ellbanditoo: osoby lżące i naruszające dobra osobiste Mateusza oraz jego rodziny nie są w stanie używać głowy do celu, dla którego została wykształcona. O ile działania patusów z wykopu w ogóle mnie nie dziwią bo reprezentują dno intelektualne o tyle np. brak reakcji ze strony jaśnie oświeconej i inteligentnej xD @a__s czy @m__b już tak - oni też poniosą odpowiedzialność za brak reakcji, za wręcz wspieranie tej patologii jaką jest naruszanie
@dziarol to nie jest jego rodzina. on tam mieszka nielegalnie! nie znasz sprawy od środka. on przebywa ba melinie wtedy kiedy Pani Maria jest w pracy.

kobra nic nie robi oprócz palenia petów z liści i grania w simsy, dawno są już po rozwodzie i żyją na kocią łapę.

niedawno były wyniki testów dna gdzie okazało się że to jest dziecko Robercika. znasz robercika?

deputat węgla z MOPS sprzedany Nowickiemu, kobra chora
@UbawPoPafy: to nie daje wam, wychodkom, prawa do znieważania tego człowieka, naruszania jego dóbr osobistych (oraz jego rodziny, bliskich) czy stosowania stalkingu. To nie WY, jesteście od wymierzania sprawiedliwości - do tego właśnie piję i dlatego właśnie pomogę, probono, Mateuszowi.
@mineralna_3: nawet jeśli ten człowiek źle postępuje to nie daje wam, wychodki, prawa do znieważania jego osoby, stalkowania go, etc.

@dyzmund: srerze, a nie bohaterze. Jeśli znieważałeś Mateusza albo jego rodzinę bądź robiłeś inne, niezgodne z prawem rzeczy to poniesiesz odpowiedzialność. BĘC.

@KwasnyDaniel: to wy, wychodki, się zesraliście.