Wpis z mikrobloga

@moderacja @a__s @m__b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka?

Ja wiem, że wyświetlenia muszą się wam zgadzać przez co np. tolerujecie patologię w stylu #patostreamy, ale są chyba jakieś granice.

Od pewnego czasu obserwuję tag #bonzo - zgłaszam wam wpisy oraz komentarze, które ewidentnie noszą znamiona znieważenia (art. 212 kk) oraz notuję gdzie podjęto jakiekolwiek działania, a gdzie nie. W zdecydowanej większości przypadków nie reagujecie na łamanie regulaminu (atakowanie/obrażanie innych osób), którego w zasadzie sami nie przestrzegacie, ale to nie jest żadna nowina tylko standard. Naruszanie dóbr osobistych to poważna sprawa, do której wy odpowiednio podejść nie potraficie. Nie przeszkadza wam lżenie z partnerki Mateusza, np. publikowanie jej roznegliżowanych zdjęć, ale gdy ktoś wrzuci fotki z "aktami" wiadomo kogo to z miejsca jest perm i kasacja konta. Waszą hipokryzję skrzętnie notowałem.

Postanowiłem zareagować i złożyć zawiadomienie (żeby jedno!) do prokuratury na okoliczność tego co tu się dzieje - ktoś musi ponieść odpowiedzialność za ten wylew szamba i tolerowanie naruszenia dóbr osobistych. Nikt nie dał wykopkom ani moderacji czy administracji prawa do lżenia, znieważania i naruszania dóbr osobistych kogokolwiek. Nie ma przyzwolenia na takie zachowanie - ja się na takie coś nie godzę tudzież zamierzam z tym zawalczyć.

Nadmienię iż nie jestem w żaden sposób związany z samym zainteresowanym - nie oceniam go w ogóle bo to nie jest moja sprawa. Widzę jednak zalew gówna i uznałem, że ktoś musi coś zrobić.

Zatem "drogie wykopki" oraz "drogi wykopie" - przygotujcie się na poniesienie odpowiedzialności za swoje postępowanie. Nie ulega bowiem żadnym wątpliwościom, że zachowujecie się poniżej wszelkiej krytyki, ale przede wszystkim, że doszło do złamania prawa i naruszenia dóbr osobistych za co ktoś na pewno poniesie odpowiedzialność.

Mienicie się elitą polskiego internetu podczas gdy jesteście reprezentantami rynszotka i dna (nie wszyscy naturalnie, ale niestety zdecydowana większość, zwłaszcza ci, których podniecają różne patologie i z których to pozwalają sobie lżeć). Jak zapłacicie kilkaset tysięcy złotych grzywny oraz poniesiecie odpowiedzialność karną to może, ewentualnie, rozumu wam do tych pustych łbów najdzie - chociaż śmiem wątpić by cokolwiek sprawiło, że nabierzecie owego.

#wykop #afera
dziarol - @moderacja @a_s @m_b @wykop czy wy macie rozum i godność człowieka? 

Ja ...

źródło: comment_1639907345TfeVfK8kT5pC4K0uv38hmw.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziarol policja, mops czy jakiekolwiek instytucje w tym kraju nie działają. A dlaczego? Bo mając taki hałas na strychu, po tym co wypłynęło w sieć, po tym jakie warunki zapewnia swojemu / nieswojemu dziecku bohater tagu, dziecko powinno mu być odebrane co najmniej 10 razy. Szkalowanie dóbr osobistych? W jaki niby sposób? Sam chwali się swoim prywatnym życiem odpalając kamerę co wieczór. Wszystko, co znajduje się na tym tagu, pochodzi tylko
  • Odpowiedz
@Drill90: tak, wasza wychodkowa działalność nosi znamiona naruszania dóbr osobistych, stalkingu i innych czynów zabronionych. Nie mam zamiaru tutaj tobie czy innym patusom tłumaczyć co nielegalnego/niezgodnego z prawem robią - to nie moja działka. Gdy otrzymają wezwanie na przesłuchanie to wszystkiego się dowiedzą, wtedy też dotrze do nich, że ich za swoje durne postępowanie spotka ich kara, zasłużona kara. Nie interesują mnie błędy życiowe samego zainteresowanego - pragnę aby wychodki
  • Odpowiedz
@dziarol: ty też jesteś wychodkiem masz tu konto , po drugie kogo obchodzą twoje wypociny które wypisujesz na owym wykopie , piszesz do kont na wykopie człowieku to nie jest prawdziwe życie , kolejna sprawa przyjrzyj się jak oni traktują swoje dziecko , co do tagu kononowicz przyjrzyj się kim jest sławek i jak wykorzystuje chorych ludzi a nie będziesz tu umoralniał ludzi którzy mają beke z bonza który sam
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: powtarzam bo widzę, że wychodki maj problem z czytaniem ze zrozumieniem - nie interesują mnie problemy głównego zainteresowanego. Moim celem jest ukaranie wychodków, którzy znieważają człowieka i jego rodzinę/bliskich oraz którym to wychodkom wydaje się, że mogą to wszystko czynić bezkarnie bo nikt nie zareaguje. Ja zareagowałem i nie odpuszczę.
  • Odpowiedz
@dziarol jedynym patusem tutaj jesteś ty wraz ze swoją retoryką. A teraz idź szukać atencji gdzie indziej, błaźnie, bo idąc tokiem twojego rozumowania pół wykopu pójdzie siedzieć, a drugie pół będzie ich pilnować. Jeśli nie zrozumiałeś tego, co pisałem wcześniej, to znaczy że nie mamy o czym rozmawiać. Także nara i nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: nie, nie jestem wychodkiem. A nie pasuje mi to, że wychodki spod tagu #bonzo znieważają człowieka - odpowiedzą za to. A skoro sprawa nikogo nie obchodzi to skąd tyle wpisów/komentarzy?
@Drill90: to raczej wy zaraz zaczeniecie kasować konta wierząc, że to uchroni przed odpowiedzialnością.
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: nie jestem aktywnym użytkownikiem więc nie jestem wychodkiem/wykopkiem, a konto mam tylko po to żeby lurkować. Od pewnego czasu, dłuższego z resztą, irytuje mnie część użytkowników i administracja - dzięki temu co robią p-wko Mateuszowi mam możliwość sprawić im radość donosząc na nich do odpowiednich służb.
  • Odpowiedz
@dziarol: Jak chcesz naprawiać świat to lepiej zainteresuj się losem Kononowicza i Suchodolskiego.Kilku cwaniaków zrobiło sobie źródło utrzymania z nagrywania ludzi upośledzonych i pokazywania ich na YT.
  • Odpowiedz