Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 316
Największym plusem zmiany stanowiska jest to, że nie mam już nic wspólnego z p0lakami którzy są jakimiś tam liderami. Teraz tylko szwaby. Nowy szef Niemiec nigdy nie powiedział mi "szybko to zrób" jak to było w przypadku Polaków (choć kilku jest ok). Szwab codziennie mówi mi "pracuj swoim tempem i pamiętaj żeby się nie stresować, bo jesteś człowiekiem a nie robotem i nie ma problemów których byśmy nie mogli rozwiązać". I faktycznie nawet jak coś spierdzielę koncertowo jako nowicjusz na nowym stanowisku, to nigdy nie dostanę ochrzanu. Dostanę pomoc od szefa i praktyczne rady.
Nie pytajcie co robię, gdzie i za ile. Już paru stalkerów tu miałem więc daruję sobie takie szczegóły.
Piszę to dlatego że pierwszy raz w życiu chodzę do pracy bez stresu.

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
@Yokoetneivvis: lepiej mordko, początki były ciężkie ale człowiek jakoś to przetrwał. Po 29 latach chyba w końcu znalazłem swoje miejsce na ziemi czego życzę zarówno Tobie jak i innym życzliwym mirkom z Muj Wykop
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: Ja ostatnio byłem w Polsce pierwszy raz po 11 latach rodzinę odwiedzić i doszedłem do wniosku że wolę kupić rodzicom bilety lotnicze na drugi koniec świata jak to robiłem dotychczas niż tam przylatywać.
  • Odpowiedz
@obserwatorrr: Mam podobne odczucia odkąd pracuję w Niemczech, uwielbiam to, że tutaj możesz być człowiekiem i popełnić błąd i nikt nie robi z tego imby, tylko pracuje sie razem nad naprawieniem problemu i po sprawie.
Co prawda nie znalazłam jeszcze tego idealnego miejsca dla siebie tutaj, ale i tak jestem nieporównywalnie spokojniejszym człowiekiem odkąd wyjechałam. :)
  • Odpowiedz
Szwab codziennie mówi mi "pracuj swoim tempem i pamiętaj żeby się nie stresować, bo jesteś człowiekiem a nie robotem i nie ma problemów których byśmy nie mogli rozwiązać".


@obserwatorrr: Pracuję w niemieckiej firmie i generalnie polityka jest podobna. "Nie zdążysz dzisiaj to zrób jutro, nie spiesz się bo szkoda potem czasu na poprawianie."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@obserwatorrr: Praca z DE to dramat;
- niekompetencja ludzi z DE mnie przeraza,
- terminy dla nich nie istnieja,
- konferencje na ktorych przelaczaja sie na jezyk niemiecki bo nie potrafia sie dogadac po angielsku
- ten mityczny niemiecki ordnung to tylko legenda, nikt nie jest odpowiedzialny i nie wiadomo kogo pociagnac do odpowiedzialnosci jezeli cos ostro pojdzie nie tak
  • Odpowiedz
@psylocybina:

Mam podobne odczucia odkąd pracuję w Niemczech, uwielbiam to, że tutaj możesz być człowiekiem i popełnić błąd i nikt nie robi z tego imby, tylko pracuje sie razem nad naprawieniem problemu i po sprawie.

Hitler coś o tym wie nieprzypadkowo wybrał właśnie Niemcy
  • Odpowiedz