Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko co sie dzieje z tymi ludźmi.
Dzisiaj rodziną idziemy na lodowisko i przed kasą ludzie dają skanować sobie kody QR. Mało tego ci ludzie są dumni z tego, że są zaszczepieni. Nieszczepionych ponad limit nie wpuszczają. Co lepsze to wszyscy muszą być w maskach, jedynie na tafli lodowiska można je ściągnąć z ryja. Ale... większość zaszczepionych i tak jeździła w maskach.
Nic nie mam do zaszczepionych, sam nie będę się szczepić, ale dziwi mnie to, że skanowanie ludzi idzie w najlepsze a oni są dumni, że mają własny kod QR. Może to ze mną coś nie halo bo zwolniłem się z wielkiego zakładu pracy, gdzie kazalali pracownikom odbijać sie przepustką nawet idąc do kibla. I to nie jest zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elblag #koronawirus #czipowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61be1b38ddfc93000ae08112
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety tak działa społeczeństwo.. Nikt nie chce się czuć "inny" i chce przynależeć do innych. Dlatego też większość osób ma facebooka, czy choćby smartphone. Jak powiesz komuś, że nie używasz to jest takie "cooo? jak to?" może śmieszny przykład, ale uważam, że tak po prostu jest. Ja jestem od tego wszystkiego odcięty pomimo bycia przed 30stką i #!$%@?. Mam nadzieję, że jeśli będzie bardzo źle, to znajdą się podobni
  • Odpowiedz
WygadanyTyran: @Przypadkowy: ze srojeń nie urojeń. U mnie w korpo to samo. Młodzi wykształceni z wielkich ośrodków zaszczepili się, naoglądali się TVNu i teraz #!$%@?ą jak to u nas jest za luźno i powinni ukrócić łańcuch "antyszczepionkowcom". Najlepsze jest to, że utożsamiają ich z pisowcami, którzy przecież sami są za terrorem sanitarnym.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
- kiedyś posiadanie tatuażu to było coś niefajnego, obelga - dzisiaj laski mają po 10 tatuaży, żeby być cool
- kiedyś mięśnie korzajyły z się z patologicznymi sebkami - dzisiaj nie ćwiczysz na modnej sieciówce - to nie jesteś człowiekiem "sukcesu"
- kiedyś człowiek dbał o reputację i próbował tuszować rozwiązałe życie seksualne - teraz ludzie są dumni ze zdrad i traktowania ludzi jak wibratory/worki na spermę.
- kiedyś człowiek nie przywiązywał się do marki, patrzył na przedmiot pod kątem używalności - dzisiaj ważne jest to, żeby telefon miał znaczek jabłka - bo status - niż żeby był funkcjonalny. Może być złomem, ale musi mieć znaczek jabłka, tak samo ciuch może być beznadziejnie zrobiony, tragiczny materiał - ale musi być
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania po prostu nie chcą stać w kolejce, albo utrudniać tobie wejścia (bez qr liczą się jako niezaszczepieni ograniczają wejście kolejnym bez kodu). Niedawno byłem we Włoszech i tam bez qr nie da rady zjeść w knajpie nawet jeśli będziesz tylko Ty i kelner. Nie popieram tego ale skoro mam ten kod to nie będę stał na zewnątrz.
  • Odpowiedz