Wpis z mikrobloga

To ze wykopki są statystycznie mniej inteligentne niż reszta społeczeństwa nie jest dla nikogo nowością. Ale takiej dziecinada jaka dzisiaj odstawia się na wykopie to nawet Stonoga by nie przewidział.

Partia polityczna z dyktatorskimi zapędami zmierza właśnie ku likwidacji największej komercyjnej stacji telewizyjnej, bo ta jest krytyczna wobec władzy. Co robią wykopki? Klaskają uszami, bo szczepionki, bo lewaki, bo ich nie lubimy.

To jest totalny brak wyobraźni i brak umiejętności rozpoznawania pryncypiów. Taki dzban jeden z drugim nawet nie zdaje sobie sprawy, ze jak pozwolą zlikwidować jedna telewizje to będą mogli to zrobić
z każdym innym i wtedy nie będą już mogli nigdzie bełkotać o żydowskich spiskach Pfizera. Cieszy się tylko jak dziecko, bo akurat sąsiadowi piętro niżej wali się ściana nośna i kawałek sufitu nie zdając sobie sprawy, ze mieszka w tym damy budynku.

Gdyby PIS zaproponował likwidacje konfederacji czy nowej lewicy to nigdy bym na to nie przystał i bym przeciwko temu protestował, bo zgoda na to oznacza precedens i otwarcie bramki do likwidacji całej opozycji.

Na ten portal już nie warto wchodzić panie Białek. Sam zes do tego potopu głupoty doprowadził swoim pobłażaniem

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 70
  • Odpowiedz
  • 13
@ZaplutyKarzelReakcji ale co im trzeba oddać, to że po deklaracji zgody na likwidację TVN, często miłosiernie wyrażają też zgodę na likwidację TVP, jednocześnie zrównując te stacje ze sobą xD i sumienie czyste. Tak młodzi Polacy budują swoją przyszłość.
  • Odpowiedz
@Rapidos: te puste deklaracje maja na celu tylko i wyłącznie pokazanie swoich poglądów w troszkę bardziej racjonalnym świetle. Przecież nikt im wtedy (w ich mniemaniu) nie zarzuci radykalizmu! Przecież oni są po środku, oni są światli i racjonalni, a nie tak jak ci radykałowie po dwóch stronach barykady
  • Odpowiedz
komercyjnej stacji telewizyjnej


@ZaplutyKarzelReakcji: to jest ściek nie tv. Gwiazdy to w połowie kryminaliści byli lub przyszli (bo jeszcze się nie wydało) a druga połowa to burdelmamy, przygłupy i twory rozenkopodobne. To jeszcze nic, najgorsza jest "misja" tej telewizji, jej programy odmóźdżające, jej treści dla motłochu myślącego że tvn=mam IQ, jestem kimś. TVN trzeba zaorać a najwyżej zasadzić coś nowego, prawdziwe antidotum na TVP.
  • Odpowiedz
prywatny przedsiębiorca zarabia pieniądze


@ZaplutyKarzelReakcji: to nie sklep z karmą dla psów a medium opiniotwórcze do manipulacji motłochem. Teraz to media rządzą, media wybierają prezydentów, uciszają kandydatów, tworzą odpowiednie nastroje strachu lub euforii. To nie ma nic wspólnego z paróweczkami.
Kryptowaluty i szybkie auta nie mają jeszcze takich wpływów.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Norma, byłem na większości protestów aby coś zrobi przeciw tej władzy ( nie ważne czy to protest kobiet czy przedsiębiorców ) Wracam na wykop pochwalić się a ci mnie wyzywają po prostestuje dla julek które chcą sie ruchać a rolnicy to sami sobie winni, dom wariatów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ZaplutyKarzelReakcji: ja też się staram nie wypowiadać w tych tematach, ale to, co czytam dziś na wypok, ten poklask przy lex tvn

No ja #!$%@?, z kim ja tu siedzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
To ze wykopki są statystycznie mniej inteligentne niż reszta społeczeństwa nie jest dla nikogo nowością. Ale takiej dziecinada jaka dzisiaj odstawia się na wykopie to nawet Stonoga by nie przewidział.


@ZaplutyKarzelReakcji Jest odwrotnie. Co można zauważyć porównując poziom komentarzy na fb a na wykopie. Przeciez fb nie da się czytać, bo ludzie pisac nie umieją. Na wykopie przynajmniej się pełne i skladne zdania układa.
  • Odpowiedz