Wpis z mikrobloga

Ah, no zapomniałem, że onet jest portalem medycznym


@TenTypZez: medonet? :D

No i wiesz... Statystyczny polak zamiast wchodzić na wp/onet/wykop, czyta sobie rano do kawki nature i raporty who.
  • Odpowiedz
Szury zawsze są w opozycji do rzeczywistości.


@El3xetor: ja to widze tak, że odizolowywanie przypadkow na poczatku pandemii, gdy jest ich fosc mała ilosc a kontakty są relatywnie łatwe do wysledzenia i wyizolowania to nie to samo co odizolowywanie ludzi gdy wirus swobodnie krąży i są dziesiatki jak nie setki tysiecy nosicieli, ale moge sie mylic i nie ma roznicy czy zarażonych jest kilku, czy kilkaset tysiecy.
  • Odpowiedz
Statystyczny polak zamiast wchodzić na wp/onet/wykop, czyta sobie rano do kawki nature i raporty who.


@malani: Nie musi, ale może, jest to dostępne. A jak nie chce, to powinien zaufać ekspertom, bo oni przeczytali, zamiast czytać OTWÓRZOCZY.RU i brać prostszą, lekkostrawną, ale niestety błedną wersję rzeczywistości.
Poza tym co to ma do rzeczy? Jak mówimy o stanowisku medycyny i nauki, to mówimy o tym, a nie o komentarzach i opiniach
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Serio wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Kto tu mówi o dyskusjach naukowych? Naukowcy mówią swoje a prawo i media robią swoje.

Tutaj był prosty cytat: "bo nigdy tak nie było, tak przedstawiałi to antyszczepionkowcy"

Właśnie, że tak większość polityków i mediów to przedstawiała i kropka. A to, że naukowcy mówili inaczej co wnosi w tej dyskusji?
  • Odpowiedz
Serio wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Kto tu mówi o dyskusjach naukowych? Naukowcy mówią swoje a prawo i media robią swoje.


@malani: Op mówił, któremu ja odpowiadałem, a ty się wtrąciłes. Tylko po co, skoro chciałeś pogadać o czymś innym? Wszystko w porządku?

Szury używają argumentu, że naukowcy coś mówili (oni są tą drugą stroną), więc się mylili, a jako dowód przedstawiają to, że coś napisali na onecie, czy
  • Odpowiedz
@mel0nik: Początkowo to wirus miał być stworzony w celu depopulacji świata, jako mix grypy i HIV, ale jednak na prawicy to szczepionki są złem równym Żydom i homoseksualistom i wirus z nimi przegrał.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Gościu, bez sensu jest dyskusja z Tobą. Serio. Napisałeś że antyszczepy coś sobie uroiły/nikt tak nie mówił, a dałem Ci przykład, że większość społeczeństwa miała tą papkę kładzioną przez największe media i czołowych polityków w PL. A Ty mi wyjeżdżasz, że naukowcy mówili inaczej. No ku*wa...
  • Odpowiedz
@malani: Weź przeczytaj ten post, który komentuje, jak już chcesz się wtrącać. Ale niech będzie, że ci przypomnę:

A widzisz różnice w stanie wiedzy i wariantach wirusa na początku pandemii a teraz? Na czas powstania post jak najbardziej sensowny. A pamiętacie jak druga strona dyskusji pisała, że dwie dawki ocalą świat i to wszystko się skończy, dwa tygodnie lockdownu zakończą pandemię, że opaski i kody QR to foliarstwo? IMO post
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Przecież gosciu piszę o poście konfy a nie badaniu jakiś naukowców i porównuje to do postów drugiej strony (lewicy/mediów itp.) z tamtych czasów. Jak można tego nie kumać i myśleć, że chodzi mu o konkretne badania itp. Serio?
  • Odpowiedz
@malani: no pisze o stanie wiedzy. Chyba nie chodziło mu o stan wiedzy Konfederacji, bo ten to wiadomo, że zawsze jest marny, tylko o stan wiedzy w rozumieniu ludzkości, nei sądzisz? Tym bardziej, że tym stanem wiedzy tłumaczy post Konfederacji. Bo raczej to, że ktoś po prostu jest niedouczony nie byłoby dobrą wymówką, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: No nie mogę xDD Czyli "druga strona" w sensie inni publicyści / media / partie ( w opozycji do konfy ) wtedy nie posługiwali się stanem wiedzy jednak? xDD

Przypomnę tylko:

IMO post konfederacji lepiej się zestarzał


Lepiej od czego? Od Twojego magicznego "stanu nauki"? Oczywiście, że od tych postów wielkich myślicieli, głównych mediów i polityków, którzy twierdzili, że jak sie zaszczepimy to wrócimy do normalności.
  • Odpowiedz
No nie mogę xDD Czyli "druga strona" w sensie inni publicyści / media / partie ( w opozycji do konfy ) wtedy nie posługiwali się stanem wiedzy jednak? xDD


@malani: To jest dla ciebie zaskoczeniem? Tak, politycy kierują się bardziej mediami, bo w media wierzą ludzi, a oni są populistami. Szokujące, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@malani: xDDDDD, nie wiem co co piszesz do mnie jakieś elaboraty jak nie ma o czym dyskutować, napisałeś nieprawdę i tyle, normalnie jak z jakimiś sekciarzem, fakty swoje, typ swoje xD
  • Odpowiedz