Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Szury zawsze są w opozycji do rzeczywistości. Gdy pojawiały się pierwsze obrazki z Chin to #!$%@?ły internet wysrywami o tym, że rządy to ukrywają, wirus jest dużo groźniejszy, domagali się zamykania wszystkiego itd. Ktoś to zachowywał spokój był atakowany.
  • Odpowiedz
Istotne jest jak mało było wiadomo w momencie tego posta. Przecież telewizja pokazywała stosy trumien we Wloszech, zamknięte Wuhan, wyglądało jak apokalipsa.
  • Odpowiedz
@mel0nik: A widzisz różnice w stanie wiedzy i wariantach wirusa na początku pandemii a teraz? Na czas powstania post jak najbardziej sensowny. A pamiętacie jak druga strona dyskusji pisała, że dwie dawki ocalą świat i to wszystko się skończy, dwa tygodnie lockdownu zakończą pandemię, że opaski i kody QR to foliarstwo? IMO post konfederacji lepiej się zestarzał.
  • Odpowiedz
@mel0nik latał taki post z 4chana ze zdjęciem kennedyego że rządy wiedzą że wszyscy umrzemy ale nic nie mówią by nie wzbudzać paniki, wirus miał zmutować w Brazylii i zapoczątkować atak zombie
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak druga strona dyskusji pisała, że dwie dawki ocalą świat i to wszystko się skończy, dwa tygodnie lockdownu zakończą pandemię, że opaski i kody QR to foliarstwo?


@CyfrowyD: No nie pamiętamy, bo nigdy tak nie było, tak przedstawiałi to antyszczepionkowcy. Widzę granica już przekroczona, kiedy sam we własną propagandę uwierzyłeś.
  • Odpowiedz
bo nigdy tak nie było, tak przedstawiałi to antyszczepionkowcy


@TenTypZez: xDDDDD. Pierwszy lepszy artykuł z onetu z tamtego roku i początku tego mówi co innego. Zaklinanie rzeczywistości. Ludzie szybko zapominają.
  • Odpowiedz
@mel0nik: #neuropa odkrywa, że Konfederacja na wiosnę 2020 poważnie traktowała wirusa. Zaraz odkryjecie, że Bosak chciał przełożenia wyborów i wprowadzenia stanu wyjątkowego. Jednocześnie im jako jedynym zapaliło się czerwone światło, gdy cała sejmowa banda zaczęła wprowadzać NA STAŁE zamordystyczne ustawy i odrzucała poprawki Konfederacji, aby obowiązywały one czasowo. W dodatku były to ustawy sprzeczne z szybko rosnącą wiedzą medyczną, a stosy trupów w Chinach okazały się fejkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mel0nik: i co to ma tłumaczyć? Nikt wtedy nie wiedział z czym ma do czynienia, w tamtym okresie latały filmy z Chin gdzie ludzie padali na ulicy. Mamy prawie 2022 i stan wiedzy się zmienił.
  • Odpowiedz
xDDDDD. Pierwszy lepszy artykuł z onetu z tamtego roku i początku tego mówi co innego. Zaklinanie rzeczywistości. Ludzie szybko zapominają.


@malani: Ah, no zapomniałem, że onet jest portalem medycznym. Zapewne to też nie było tak, że mówili o aktualnych predykcjach, a ty uznałeś to za fakt, który teraz można przedstawiać jako hipokryzję?

Pokaż mi tych lekarzy, którzy w publikacji napisali o PEWNOŚCI i to przeszło peer review, chciałbym zobaczyć w
  • Odpowiedz
normalnie xddd, nikt o tym wcześniej mówił xDDDD, tymczasem w rzeczywistości:


@deziom: Gdzie napisałem, że nikt nie pisał??? Umiesz czytać?

A odnośnie tego co chcesz tu
  • Odpowiedz
@mel0nik: to się nazywa kontrarianizm - mówisz wszystko co jest zaprzeczeniem tego co mówi Twój przeciwnik. W tamtym czasie (przełom lutego/marca) to tzw mainstream zachowywał się rozsądnie a "szury" głosiły ploty o nowym HIV xD Dlatego też przy całej mojej delikatnie mówiąc sceptycznej postawie wobec tego jak ludzkość walczy z COVIDem nie zamierzam z automatu popierać ludzi głoszących tezy podobne do moich. Związek jest powiem czysto przygodny i jestem pewien,
  • Odpowiedz