Wpis z mikrobloga

@Atraktor: Byłem tam () Ale anime oglądam od początku bo chciałem się przekonać czy będzie tak samo beznadziejne jak Sword Art Online czy gorsze, Na szczęście się myliłem i okazało się dobre.

@bluefan: Jedyne co te dwa tytuły mają wspólnego to koncepcja zamknięcia graczy w MMORPG. Tylko że w SAO była to jedynie wymówka do pokazania przygód w świecie fantasy, tak w Log Horizon
@pitrek136: no właśnie, z początku podchodziłem do tego tytułu nieufnie spodziewając się podróbki SAO, a tu miłe zaskoczenie. Z drugiej strony trochę mnie irytuje, że bohaterowie nie interesują się, dlaczego i jak zostali uwięzieni w grze. Mam nadzieję, że co nieco w anime wyjaśnią.
@bluefan: Caly czas porównania do SAO proponuje zobaczyc serie np .//hack a potem zastanowić się nad "podrabianiem". Ja wiem ze dla wielu SAO jest super i jest wyznacznikiem dobrego anime (szczegulnie dla tych co mają parenascie tytułów obejrzanych) .... ja osobiscie jak dobrze pamiętam miałem dobrą opinie o tym anime do 11 epa potem była tragedia.

Co do loga widziałem tylko 3 epy wydaje mi się ze jeszcze za wczesnie zebym