Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Tajemniczy Mirku! Bardzo mocno ci dziękuję za prezenty (ʘʘ) ta #wykopaka przerosła moje najśmielsze oczekiwania.
Najpierw dostałam zawału widząc w pudle siano, wszędzie siano. Myślę sobie-no ładnie, chyba będzie pierwszą imba na wykopu. Ale aferzyści mogą się rozejść, bo to co było pod spodem to po prostu zobaczcie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgodnie z napisem na paczce najpierw otworzyłam list, który okazał się instrukcją co najpierw otwierać () Miałam radochę jak małe dziecko.
Koszulka z kapitanem Ameryką pasuje jak ulał, tak samo cieplutkie skarpetki. () książka będzie czytana, nie mogę się doczekać, słodycze będą zjedzone, jedynie czekolada po kosteczce, co bym nie utknęła w toalecie na zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Herbatkę wypróbuję i dam znać czy pyszna ( ͡° ͜ʖ ͡°) magnesik wisi już na lodówce. Mała na razie pogardziła pluszakiem, ale może niedługo nastąpi faza na pluszaki. Inka za to jest szczęśliwa. Tyle siana tylko dla niej!

No i jak pięknie było to wszystko zapakowane (ʘʘ) ja tak kompletnie nie umiem.
Dziękuję raz jeszcze i czekam na następną edycję z ogromną niecierpliwością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokapake
Mikasala - Tajemniczy Mirku! Bardzo mocno ci dziękuję za prezenty (ʘ‿ʘ) ta #wykopaka ...

źródło: comment_1639816662S37ATciCAwzI7zUeQOZewu.jpg

Pobierz
  • 4