Wpis z mikrobloga

Sprzeciwiam się segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień, chcę dalej decydować o sobie sam, nie chce mieć niewidzialnego Pana, który będzie decydował gdzie mogę wejść, a gdzie nie, kiedy mam się szczepić i czym, chce żeby to była tylko i wyłącznie moja decyzja. Szanuje zarówno zaszczepionych i niezaszczepionych jesteśmy sobie równi, a ktoś próbuje nas podzielić, w myśl zasady dziel i rządź. Ktoś usilnie chce decydować za mnie, bo co? Bo ja jestem debilem i nie potrafię samodzielnie myśleć. Wkurza mnie to okropnie! Masz podobnie?

Proponuje porozumienie ponad podziałami w imię Naszej wspólnej WOLNOŚCI! Pokażmy ile jest na wykopie osób przeciw segregacji, ile jest osób chcących normalności i wolności podjemowania decyzji!

W ramach protestu wystarczy, że zaplusujesz ten wpis na znak jego poparcia, a super będzie jak zmienisz Avatar link:

https://cdn.business2community.com/wp-content/uploads/2013/12/anti-QR-code.jpg

#koronawirus #covid19 #polska
Tomtomprom - Sprzeciwiam się segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień, chcę dalej...

źródło: comment_16398116843f49cRG6G1uSYiGAZlqkC2.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomtomprom: Z segregacja mamy do czynienia tylko wtedy, kiedy jesteś rozbudowany pod względem cechy na którą nie masz wpływu.
Foliarskie teksty o „segregacji sanitarnej” robią z was tylko bałwanów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@motaboy: "Z segregacja mamy do czynienia tylko wtedy, kiedy jesteś rozbudowany pod względem cechy na którą nie masz wpływu."

Czyli jak nagle sobie władza czy ktoś wymyśli, ze z obiektów spoleczno kulturalnych mogą korzystać tylko blondyni to wszystko będzie spoko bo zawsze można się przefarbować, co nie?
  • Odpowiedz
@Krupier: Ależ jak najbardziej tak, skoro już chcesz tak wyolbrzymiać. Podobnie jak nie wchodzi się w majtkach do restauracji. To są cechy na które masz wpływ. I bywają sytuacje kiedy tego typu wymogi się stawia. Nikt nie uzależnia niczego od koloru włosów, bo nie ma w tym interesu społecznego. A tutaj jest. I jest to cecha na którą masz wpływ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@motaboy: to dokładnie tak samo jak masz wpływ na kolor włosów. A jednak segregacja z tego powodu już nie byłaby taka fajna.

Interesu społecznego w szczepionkach też (już) nie ma patrząc na to jak kraje z dużym poziomem zaszczepienia i tak wprowadzają segregację sanitarną.
  • Odpowiedz
@Krupier: Przez to, że kołtuństwo szczepić się nie chce - „bo nie”, mamy nadmiarowe zgony. To jest interes społeczny.
W tej chwili oni umierają przez tych, którzy szczepić i stosować do zasad się nie chcą i przez polityków (wszystkich, którzy to kołtuństwo boją się wsiąść za mordy).
Nie liczę na to, że coś się tu zmieni - to postępująca idiokracja.
Każdy kto ma dziurę w tyłku powie co mu ślina
  • Odpowiedz
Przynajmniej jakieś, a nie wysryw z kategorii "sprzeciwiam się".


@Bleck: no niestety, ale żadne sensowne.

Jeśli wymyśli to sobie np. właściciel lokalu, to jak najbardziej ma takie prawo. Nie podoba się, to idź do innego lokalu gdzie nie będą patrzeć na kolor
  • Odpowiedz
Z tego samego powodu - nadmiernego obciążenia służby zdrowia, które bez nich byłoby jeszcze większe.


@motaboy:

czekaj, czekaj. Czy ty właśnie zainsynuowałeś, że w zgony w skali
  • Odpowiedz
@Krupier: Takie zagrożenie, że zarażony zaszczepiony „produkuje” znacznie mniej patogenu.

Też możesz pojechać tam, gdzie ograniczeń nie ma - zdaje się że na Zanzibar na przykład. Chyba że tam też już poszli po rozum do głowy.

Służba zdrowia przed covidem była w stanie obsługiwać tych, którzy teraz przez tych, którzy przez brak szczepienia leżą w szpitalach obsługiwać nie może.

Nadmiarowe zgony to wina kołtuństwa bez szczepień.
  • Odpowiedz