Wpis z mikrobloga

Walić metina2, na każdym privie większość stanowić będą jakieś cwaniaczki, patusy, sebki ze słownictwem "won zajente", "wypad pecie" i jakieś smrody 40 latki bo obecne dzieciaki już nie grają w tego typu gry i taki jest już obraz typowego metińczyka woja bodego i nawet tego nie kwestionujcie. Ja tu jestem królem innej gry MMORPG, nazywa się World of Warcraft i mimo, że ta gra jest sabotowana lewacką ideologią, dymają nas na hajs, Mistrz nie jest wystarczająco doceniany to i tak znam swoją wartość i nikt mnie tu nie będzię #!$%@?ł. Nie napisałbym tego wpisu gdybym nie wygrał właśnie w tej chwili dwóch aren z rzędu 1vs2 #worldofwarcraft #wow #worldofwacraft #metin2 #bekazpodludzi #chwalesie
c.....a - Walić metina2, na każdym privie większość stanowić będą jakieś cwaniaczki, ...

źródło: comment_16397471121TsmPvBqPQJDLL7fZNZv2Y.jpg

Pobierz
  • 1
A najbardziej to nie rozumiem jak można poświęcać nocki, rywalizując z innymi #!$%@? metińczykami o to kto zabije bossa po białą perłe + nic nie wartą, ja w wowie takich rzeczy nie robiłem, a w tej chorej grze NOCE trzeba marnować z innymi #!$%@? i i tak nie dostać tego czego się chcę, śmiechu warte.