Wpis z mikrobloga

Stało się. Kilka dni temu TVN Player wyemitował finałowy odcinek rewolucyjnego programu Prince Charming Polska. W założeniu randkowy program, a którym tytułowy Książę (Jacek) w każdym odcinku odbiera krawat jednemu z trzynastu mężczyzn uczestniczących w programie, tym samym dokonując eliminacji do momentu, aż wybierze tego jedynego. Tym jedynym dla Jacka okazał się Oliwer.

Program wbrew oczekiwaniom zyskał ogromną popularność, a realizacja nie miała zbyt wiele wspólnego z tandetnymi shows typu Warsaw Shore czy Love Island, choć formuła oczywiście była zbliżona. Dzięki zachowaniu uczestników program stał się manifestem homoseksualnych mężczyzn w Polsce starających się normalizować romantyczne zachowania dwóch chłopaków. Niewątpliwie się udało.

A ja tylko zaznaczam, że niechęć czy agresja wobec mężczyzn którzy decydują się na tworzenie związku czy głębokiej przyjaźni, nawet platonicznej z innym mężczyzną jest nie tylko i nie zawsze homofobią, ale przede wszystkim jest mizoandrią. Homoseksualni mężczyzni nadal pozostają mężczyznami, a prawa takie jak prawo do formalizacji związku dwóch mężczyzn to niezwykle istotne prawo i nie wyobrażam sobie aby być przeciwko #dyskryminacjamezczyzn i nie popierać tego prawa lub gorzej - podsycać nienawiść do tych mężczyzn. Taka nienawiść też tworzy #pieklomezczyzn

Na zdjęciu: Jacek i Oliwer, zwycięska para pierwszej edycji Prince Charming Polska

#princecharming #niebieskiepaski #teczowepaski #tvn #milosc #telewizja #ciekawostki
sildenafil - Stało się. Kilka dni temu TVN Player wyemitował finałowy odcinek rewoluc...

źródło: comment_1639736177ai3p0pjeNyx6GwPI9hgTke.jpg

Pobierz
  • 14
"a realizacja nie miała zbyt wiele wspólnego z tandetnymi shows typu Warsaw Shore czy Love Island, choć formuła oczywiście była zbliżona."

Musiałbym to obejrzeć, żeby zweryfikować ale kładę ciężką kasę, że dokładnie tak to było zrealizowane xD
Generalnie takie programy są dla planktonu
@dzafel: serio? Damn, ja nawet nie wiedziałam, że taki kanał istnieje. Na swoje wytłumaczenie mam tylko to, że nie mam telewizji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w takim razie to tłumaczy swoistą cenzurę.