Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Ta strona upadła niżej niż myślałem.

Grupa potężnych wykopków informuje żony, że ich mężowie oglądają nagie kobiety w sieci xD
Ciekawe jak to wygląda.

"Dzień dobry chcielibyśmy powiadomić, że Pani mąż ogląda nagie kobiety w internecie".

czy wersja 2

"Dzień dobry Pani 39 letni syn ogląda nagie Panie w sieci proszę coś z tym zrobić" :D

Czy wykopki z tagu #przegryw ogarniają, że normalni dorośli ludzie potrafią nawet wraz z SWOJĄ ŻONĄ zobaczyć film erotyczny czy nie mieści się to w ich ramach tolerancji?

Tak oglądałem NAGIE (o mój boże) kobiety w filmach z ŻONĄ.
Zapewne to patologia tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Już widzę konsternację mojej żony gdyby dostała taką wiadomość. Pewnie zapytałby się mnie o co chodzi i po co jej ta informacja :D

Jak przykre i nudne trzeba mieć życie żeby aż tak interesować się cudzym i zaglądać komuś do łóżka xD

#wykop #afera #polska #niewiemjaktootagowac #heheszki #przegryw #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1639734337gzxzxnDDY7kUjtDDgVCSTh.jpg
  • 37
@Caracas: Kilka lat temu była taka akcja, że "Leśne Żony" postanowiły się ustawić w dość nietypowym miejscu - Gdańsk - ul Budowlanych (zaraz za zjazdem ze Słowaka w stronę turboronda - mniej więcej tam, gdzie obecnie jest przystanek PKM).
I pomysł może ok - w bocznej drodze jakieś drzewa, więc teoretycznie można się tam z takim ssakiem leśnym poprzyjaźnić. Tyle, że cała Budowlanych w godzinach popołudniowych stała w jednym wielkim korku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Caracas: Tez mnie te przegrywy rozsmieszaja xD oni nigdy laski nie mieli a zony to nawet nie mowie dla nich to przeciez mistyczne nieosiagalne stworzenia wiec nie maja pojecia ze w wiekszosci przypadkow to taka kobieta ze swoim chlopem se te fotki pooglada ale #!$%@? XD