Wpis z mikrobloga

Boże jacy ci sprzedawcy w media expert są wkurzający. Szukam smartphone'a dla emeryta. Wchodzę na stronę media expert. Patrzę, jest Xiaomi note 8 Pro w przecenie za 599. W takiej cenie to biore z miejsca (ale dostępny tylko w wybranych sklepach).

Byłem obok media expert, wchodzę pytam czy mają może jeszcze 8 pro. A koleś z szyderczym głosem
- panie takie telefony to dwa lata temu były, teraz som nofsze i lepsze.
- no może i tak, ale jak patrzyłem to do tysiąca to niewiele z nich ma 6gb ram, a widziałem że była promocja na stronie.
- u nas takich telefonów nie ma. (Z taką dumą jakby oferowali nie wiadomo co, a nie inne gówno telefony około 2k XD). Mogę panu polecić inne!
- jakie?
(Pokazuje jakieś gówno Motorole, VIVO, Xiaomi po 3/4gb ram, co nawet ekranu full HD nie mają)
- i co myśli pan, że te telefony będą lepsze od tamtego? Przecież one są słabsze, mają gorsze ekrany, a są droższe niż tamten.
- aleeee panie one są noweee, to som lepsze!
- wie pan co... wolałbym żeby miał chociaż te 6gb ramu (bo moja ciotka nie zna pojęcia 'zamknij zakładkę' itp i masa gówna zawsze działa w tle)
- no to proszę mamy super hiper uber przeceniony Ksjajomi za 1400 złotych.
- ehhh, no miał być za maks tysiąc, wyśmiał pan 8 pro, po czym oferuje dwukrotnie droższy telefon który nie jest wybitnie lepszy od tamtego.
- to nie mam nic dla pana, do widzenia (XD).

Koleś był po prostu straszny, przemądrzały jak nie wiem. Typ dosłownie wyśmiewał wszystkie moje uwagi i traktował mnie jak debila XD. A wiedzę to chyba pozyskał z ich własnych reklam i zgrywał nie wiadomo jakiego experta. (°°

#zalesie
  • 2
@UwagaWykopy: ja to wszystko rozumiem, może i bym nawet kupił trochę droższy, ale on był tak bardzo opryskliwy, że tylko mnie #!$%@?ł XD. Chodzi mi głównie o podejście do klienta.
Poszedłem potem do euro rtv i agd podeszła Pani, miło zagadała. Powiedziałem co chce. Pokazała jakie są, normalnie dodała że no w takiej cenie teraz to nie ma zbyt wielkiego wyboru, są fajne xiaomi, ale one już są droższe. Nie zachwalała