Wpis z mikrobloga

@Or3z: Mają mniej zębów niż tradycyjne raki turystyczne (paskowe), a zęby z przodu są krótsze. Nie wiadomo co to za firma, więc nie też nie wiadomo czy mają jakiś certyfikat bezpieczeństwa - raczej trzeba założyć, że nie, skoro sprzedawca o tym nie wspomina. Na prostsze szlaki pewnie będą wystarczające, ale nie traktuj tego jako mojej rekomendacji.
@Or3z: Dołóż do jakiś markowy raków typu climbing technology. Skoro już rok temu potrzebowałeś raków to znaczy że będą ci potrzebne częściej niż na jeden wypad. A szkoda oszczędzić na własnym zdrowiu. Jak już chcesz coś taniego to szukaj na ali bezpośrednio od chińczyka.
@Or3z: prostsze szlaki, czyli co masz na myśli?
Podejrzanie niska cena tych raków. W tej cenie to kupuje się raczki takie jak te bo raki koszykowe z CT tak jak koledzy wyżej pisali są dwa razy droższe. W związku z tak dużą różnicą w cenie faktycznie, bałabym się, że mi łącznik w nich pęknie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowy_dzban: Nie wiem, prawdopodobnie po świętach będę jechał z tego co wiem nocleg w Chochołowskiej, ale jakie szlaki to nie mam pojęcia xD
@Or3z: no to tak zależy od pokrywy śnieżnej, do Wołowca przez Grzesia i Rakoń w raczkach dojdziesz, Trzydniowiański raczej też, ale kijki koniecznie miej. Kończysty, Starorobociański, Jarząbczy to raczej już raki i to takie pewne typu CT.