Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam sobie po zajęciach do domciu. Fajny to był tydzień. Podobały mi się zajęcia i dostałem 5 z wejściówki. Przed pójściem na dworzec jeszcze wyniosłem śmieci z pokoju w akademiku. Dawid jedzie jutro, a Robert zostaje na weekend. Ugadaliśmy się że w poniedziałek oglądamy szkole po zajęciach i może pogramy we flanki na kampusie wieczorem. Nie mogę się doczekać jak zobaczę mame i tatę. Ciekawe co u nich się działo przez ten tydzień? No i zobaczę w końcu Florę. Nie mogę się doczekać jak się będzie cieszyć jak mnie zobaczyć i znowu ją poglaszcze. A jutra mama mówiła że zrobi kluski i roladę ale będzie pycha. Studia są super. ()


#studbaza #nostalgia #feels #kiedystobylo
Pobierz ruda_stuleja - Właśnie wracam sobie po zajęciach do domciu. Fajny to był tydzień. Pod...
źródło: comment_16396867748m8TeVHT3KFQZpB4633EnJ.jpg
  • 9
@KokainaMuffina:
Tak to Opole. Moje najukochańsze Opole ( ʖ̯). Kawał serducha tam zostawiłem. Poznałem przyjaciół których wcześniej nie miałem, różową o której zawsze marzyłem i dostałem się po nim na doktorat który chciałem robić od dziecka.
@Galaxia: Jak w Opolu było pełno fajnych kierunków. Game studies, inglisz in pablik komiunikajszyn, gender studies. Mieliśmy też OZE i przyrodę. A to nawet nie wszystko.
A miasta prze #!$%@? piękne. Jezu ile ja się po nim naszlajałem. Nie wiem gdzie więcej spędziłem czasu nad Odrą czy na kampusie.


@KokainaMuffina:
Chcesz nostalgnąć akademikowo? Spotkałem dzisiaj do tego Kryśke z administracji. Normalnie jakbym się z Ciotką zza oceanu witał. (
@Galaxia: to już nie jest to samo z tego co wiem. Raz że Covid dwa że inne pokolenie i ciut inna już mentalność.
Ja pierdziele jak ja tam przyjechałem pierwszego dnia to kampus był jak wyjęty z tych wszystkich amerykańskich filmów. I w tym wszystkim ja. Sczyl maminsynek co bal się że zdechnie z głodu po tygodniu bo przecież nie umie gotować...