Wpis z mikrobloga

@Damianowski: Pamiętam kilka lat temu jak zaczynał i nie było też takie mody na produkcję (jego filmy miały po setki wyświetleń i działał tylko na yt), to psycha mu siadła jak ludzie mówili mu, że jak taki mondry to niech się pochwali swoimi projektami. Bronił się, że nie chce pokazywać swoich wielkich projektów i wmawiał też ludziom, że to zupełnie inne rzeczy xD
Poniekąd jest w tym trochę racji bo można
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianowski: Czasem wkurza mnie gadanie mojej różowej, że teraz to każdy debil może wydać książkę, przez co nie zalicza się to do dorobku życiowego jak kiedyś i mamy multum gównianych pozycji. No bo, kurde, niech se każdy robi co chce i co mu sprawia przyjemność.
A potem widzę coś takiego i zaczynam ją rozumieć.
@Brocoli: Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu sam go oglądałem, później zaczął mnie strasznie irytować. Filmik 10 minut, a zawarta wiedza to 30 sekund, a reszta to #!$%@? o jego kursach i innych gównach.

to niech się pochwali swoimi projektami

Już przerabiał swój wokal nie raz w tutorialu, który tylko uwypuklił wady, przez co brzmiał jakby "rapował" przez nos XD
.

Z polskich youtubowców którzy robią tutoriale polecam Surrounded Audio. Koleś
@Damianowski: był potencjał na monetyzacje bo były szkolenia ale później pojawiła się pandemia
@Piobuko7: obgadujo
No hejka co z Tobą, skąd to zwątpienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nagle content zdechł? Czasem podglądnąłem i z polskich kanałów miałeś chyba najbardziej merytoryczne odcinki a w dalej jest nisza na polskim rynku. Ew. Materiały po angielsku
@Brocoli: ano zgadza się trochę contentu ode mnie mało, aczkolwiek możesz być pewien że jak już coś kolejnego wstawię to będzie raczej grubszy materiał z kategorii "większego kalibru". trochę niestety musiałem większy priorytet dać różnym innym rzeczom dookoła, co oczywiście mnie bardzo boli bo najchętniej to wstawiałbym co tydzień nowy tutorial.
PS, Monetyzacja zawsze większa jest jak wstawiam tutoriale bo zawsze odzywa się do mnie sporo ludzi np. o lekcje 1:1
@_kapsel: to jest Piotr Białasiewicz twórca kanału liveact na YouTube.

@Brocoli: @Damianowski: W polsce jest zbyt mała widownia na tresci tego typu, dlatego ciężko o dobry content w naszym jezyku. Polecam przerzucić się na anglojęzyczne kanały. Od siebie mogę polecić:

Zen World - głównie zajmuje się sound designem, ma parę serii "start to finish" jak tworzy utwory w konkretnym gatunku. Tutoriale z popularnych wtyczek gdzie objaśnia każdą funkcję. I
@TellMe: dzięki, przejrzę na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie dodam jeszcze:

- Beat academy, koleś robi zajebista serię "how to produce" i na prawdę w minimalistyczny sposób potrafi zrobić niemalże identyczny utwór np. Blinding Lights.

- In the mix, dobre poradniki, bardzo dokładnie wyjasnione

- Doctor mix, fajny zajawkowicz sprzętu

- Rick Beato, na tym kanale to chyba wszytsko jest. W dodatku nie wiem skąd