Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Nie ma żadnej mniejszej szansy. Zaszczepienie może zmniejszać szanse na zarażenie świeżo po szczepionce ale potem drastycznie spada. Jeżeli nie brałeś ostatnio 3 dawki to zarażasz jak inni a nawet 3 dawka to znowu chwilowy efekt.
@highlander: Takie przedsięwzięcia powinny być bojkotowane z jak największą siłą, to kolejne klocki w ich układance, będą dostosowywać się do nowego systemu, aż ludzie przestaną zwracać na to uwagę.
@highlander: Nie rozumiem problemu. Gdyby to był biznes opłacany ze wspólnej kasy, to wtedy zrozumiałe jest oburzenie. W przypadku gdy jest to prywatny biznes to moim zdaniem jest to sprawa właściciela i jego modelu biznesowego.
No chyba, że uznacie że jest to dyskryminacja na tle religijnym. Bo mówiąc szczerze, wiara w te wszystkie anty teorie spiskowe podchodzi juz pod odrębną religię.
@highlander: tak się składa że mam covida. Leżę se i pije. Jestem nie szczepiony. Moja znajoma też ma. Objawy na takie same a jest zaszczepiona. Więc co daje ta szczepionka oprócz kody QR? @Ratelmidozer


W sumie #!$%@? daje, ja się nie zaszczepiłem i złapałem covida, gdyby nie fakt że straciłem węch to bym uznał to za lekka grypę jaka łapie raz na kilka lat. Mój szef się zaszczepił, złapał covida po