Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: Po odstawieniu całkowicie rozregulował mi się okres (przed braniem chodził jak w zegarku, anty brałam niecałe 2 lata, minęły już 3 a dalej jest rozregulowany), nawrót problemów z cerą i przetłuszczających się włosów, ale z tym miałam problem i przed, po prostu tabletki anty zwalczyły ten problem. Poza tym z niczym innym problemów nie miałam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jatylkozapytac: u mojej narzeczonej po odstawieniu nic się nie działo, no może okres jej się raz spóźnia raz spieszy o 2-3 dni, za to pierwszego miesiąca brania tabletek zrobiła mi awanturę na wakacjach, bo kupiłem jej goferka z posypką bez dodatkowego ciasteczka w kształcie misia...
@vkzk: Tak, nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów - dokładnie:

nowotwor złośliwy piersi lewej hormonozalezny her ujemny, liminalny A, w trakcie hormonoterapii, po radioterapii, bez chemioterapii, diagnoza w 29 roku życia


Gdyby nie był hormonozależny to bym nie musiała odstawiać. A tak to mam zalecenie (poza konowałami co zalecali już natychmiast rodzic i usuwać piersi, macicę, jajniki...) zmienić tabsy na spirale i po urodzeniu dziecka usunięcie jajowodów.
@jatylkozapytac: rozumiem, tez kiedyś miałam nieprzyjemność w wieku 16 lat pójść do gościa który uważał ze już za późno z czymkolwiek u mnie i jajniki do usunięcia bo guzy, polipy, cholerawie co, A okazało się ze po prostu zebrało mi się kilka pęcherzyków bo miałam w opór niregularny okres :D
To mi się trafił niezależny, łagodny nowotwór wiec może i szczęście w nieszczęściu :)