Wpis z mikrobloga

Mirki pamiętacie może taką telenowele? Emitowali ją jakoś w okresie 2003-2009 i była bodaj meksykańska (a na pewno latynoska). Nie pamiętam głównego wątku bo jako małego chłopca mnie nie obchodził(pewnie jak zwykle jakieś romanse) ale zapadły mi w pamięć komediowe postaci drugoplanowe. Była taka zwariowana rodzinka- matka w średnim wieku i jej trzech albo czterech dorosłych synów, jeden był kujonem/korposzczurem a reszta wrestlerami-luchadorami. Kręciła się wokół nich taka laska która co chwila była dziewczyną innego z nich i nawet bywało że aktualnie nie była w związku z żadnych ale z przyzwyczajenia z nimi mieszkała xD. Ta matka za nią nie przepadała.
Walczyli w ringu ale w serialu wrestling nie był "udawany" i walczyli jak w sporcie. Pamiętam że chłopcy zawsze dostawali lanie od trzech napakowanych wrestlerek i matrona zawsze się wkurzała xD
Jeśliby znacie coś podobnego ale nie koniecznie zgadzajacego się z opisem to też dawajcie, dawno oglądałem i mogłem coś pomylić. Z góry dzięki.
#telenowela #wrestling #wwe #aew #cotozaserial #cotozafilm #pytanie #pytaniedoeksperta #staredobreczasy #gimbynieznajo
  • Odpowiedz