Wpis z mikrobloga

Wyobrazcie sobie być różową w związku. Z pozoru wyglądającym szczęśliwym związku, a potem okazuje się ze twój partner blaga o zdjęcia zaćpanej 18 letniej julki, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem z FB...
To tylko jest kolejnym dowodem na to, ze możesz być mila szara myszka, ktora sie stara i ma miec zainteresowania, ale gowno to da Skoro nacpany brudnopis ma ładna buzie i pokazuje cyce więc każdy niebieski pasek poleci z jeziorem na brodzie do niej.
#zwiazki #queenoftheblack #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #seks
  • 53
@addendum skąd wiesz czy tak nie jest? Na co dzień dobry chłopak, a na noc zakłada konta i żebrze o zdjęcia cpunki i wali do instagramowych gwiazdeczek. Wystarczy popatrzeć na popularności wszelakich tagów z gołymi babami tutaj.
Nie ludz się zw nie każdy leci, bo leci tylko nie każdy się do tego przyzna. Jakby nawet Twojemu usiadła taka na kolanka, to kukurydza sama by mu się podniosła

@Teec ja nikogo nie mam
@CisowiankaLekkoGazowana: wiem, że nie jest na poziomie, na którym żebrałby o zdjęcia obcej laski. Do tego dochodzi niezbędne w relacji zaufanie. Inna sprawa, że pociąg seksualny u facetów ma się trochę inaczej i niektórzy odczuwają go przy byle atrakcyjniejszej lasce, ale no tak bywa, nie godzi to w moje poczucie własnej wartości jako kobiety ¯\_(ツ)_/¯ Jakby niszczyło mi coś takiego związek, to zaczęłabym się martwić.