Wpis z mikrobloga

#siatkowka Dopiero co włączyłem mecz Projektu i jedno sie rzuca w oczy - puste miejsca. Moim zdaniem rozpoczynanie meczu naprawde ciekawego na papierze po godzinie 20 jest lekkim przegięciem. Imo idealnym startem bylaby 18-19. Siatkowka nigdy nie byla i nie bedzie topem popularności i trzeba jej w tym pomoc odpowiednim wyborem godzin. Z drugiej strony Ziraat Bankasi Ankara przecietnemu Warszawiakowi mówi nic
  • 11
@vasos: @groman43: @sberatel: ale Wy robicie jaja czy próbujecie maskować rzeczywistość?
Same miasto Warszawa to 1,75 mln ludzi a aglomeracja warszawska to ponad 2,5mln ludzi i w przypadku Wwa trzeba liczyć tu aglomeracje gdyż w około stolicy są prężne ośrodki siatkówki tj Legionowo (Taronliga kobieca) lub Wołomin (II liga siatkówki).
Pomijając RZENUJĄCĄ frekwencje podczas wczorajszego meczu na inne mecze Plusligi nie przychodzi dużo więcej kibiców.
Tak dla przykładu:
mecz
@Ice_Glaze:
Chodziłem prawie 4 lata na Projekt/Onico/Verva/co tam jeszcze
Tam komplet ludzi był tylko jak Kurek grał, i to z każdym rywalem xD
Bez Kurka tylko jeden mecz pamiętam, ze dostawiali krzesełka. Było to w okolicy 11 listopada skra albo zaksa
@vasos: @Ice_Glaze: @Dar_mlodziezy: @SiemaNagor: @groman43: Też w Polsce prawda jest taka, że nie ma takiego zainteresowania siatkówką klubową co pokazały KMŚ w Polsce, no chyba że będzie tu grało jakieś wielkie nazwisko pokroju Kurek czy Kubiak czy Leon ale na razie się na to nie zanosi. A że teraz nie ma to też ludzie nie chodzą. Za to na kadrę jest zawsze komplet jak gramy u siebie
@Aik32fr45yd: ja u siebie zaobserwowałem inne zjawisko - jestem zainteresowany siatkówką, ale oglądam jej coraz mniej, bo po prostu się przesyciłem. Zwiększenie ligi, jakieś #!$%@? warte turnieje reprezentacyjne i klubowe, nie mam na to już chęci i czasu, oglądam tylko swój azs olsztyn oraz jakieś szlagiery. Kadry też już nie oglądam jak gramy z ogórkami. Ceny biletów też nie są niskie, zwłaszcza na mecze z ogórkami. W Warszawie widzę na azs
@SiemaNagor: pamiętam też mecz z Zawierciem, gdzie bilety zaczynały się od 15zł co powinno być moim zdaniem normalną ceną - powiedzmy sobie szczerze, na problemy Warszawy z marketingiem składa się wiele czynników i są to głównie kwestie hali - raz Torwar raz Ursynów. Kolejna rzecz to zmiany nazw klubu jak tu @Dar_mlodziezy zauważył XD verva/projekt/onico/azs politechnika - nie ma takiego przywiązania z klubem jak jest z Legią, Polonią, Skrą czy juniorskim
@vasos: należy też zobaczyć hak wygladają trybuny na Torwarze. Tam z rogu to nic nie widać xD
Miałem szczęście, że wchodziłem sobie jako dziennikarz i oglądałem mecz siedząc za kamerą telewizyjną.
Ogólnie śmiechem jest, że wawa jako miasto nie ma porządnej hali sportowej