Wpis z mikrobloga

ta nagonka na Konfę przekonuje mnie, że robią dobrą robotę. Mimo, że w wielu sprawach z nimi mam nie po drodze, to jednak będzie najlepszy głos.


@nikifor: to Hitler i Stali musieli robić same zajebiste rzeczy bo na nich największa nagonka jest

Przecież szczepieni tez roznoszą. O czym ty mówisz?

Gdybyś nie wiedział, to szczepienie nie ogranicza transmisji wirusa więc te paszporty mają absolutnie
  • Odpowiedz
wole katotaliban niż paszporty do sklepu/fryzjera i żeby w ogóle móc pracować


@NPC2137: czyli przeszkadza ci że ktoś sprawdzi czy byłeś szczepiony jak jedziesz na wakacje albo na targi wystawiennicze (bo innych sytuacji żeby ktoś to sprawdzał nie miałem) ale nie przeszkadza ci że ktoś chce umeblować całe twoje życie pod to co spiwały jakieś pustynne brudasy 2000lat temu?

Sims ledżit.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morf:

@Rga79: @szpongiel: ogranicza, krócej jesteś chory bo szybciej i sprawniej zwalczasz chorobę = krócej roznosisz wirusa

Jak jesteś chory to siedzisz w domu i nie roznosisz. Chyba, że jesteś dzbanem ale na tą przypadłość szczepionki jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast ci co roznoszą nieświadomie gdyż nie mają objawów... No cóż skoro szczepionka zmniejsza objawy podczas gdy nie hamuje
  • Odpowiedz
uzasadnij


@kfpwa: czywiście, że tego nie uzasadnię, bo to bzdury są. Ale przynajmniej wiecie, jak normalni ludzie widzą wasze wysrywy o tym, że paszporty covidowe = nazizm i segregacja jak Żydów. Wy szury zasrane.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: Jeden wuj, ostatnio wszyscy pozostali razem z Pis głosowali za dalszą degeneracją systemu emerytalnego. (Jachira jedyna nie). Teraz mają razem głosować za segregacją sanitarną. To ta sama banda zamordystów palancie.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: Ah tak, ktoś, kto uważa, że dalsze obniżanie wieku emerytalnego w obecnych czasach to bardzo zły pomysł jest szurem :) Skoro tak, to zgadza się - jestem szurem.
A Polska jest w dupie przez takich nieograrów jak ty.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Konfa walczy z covidowym holocaustem, cudem powstrzymuje reżim lgbt, wciąż opiera się Sorosowi sterującemu światem, dumnie masakruje kobiety w ramach ochrony życia nienarodzonego albo niezagnieżdżonego, śledzi Żydów dybiących na Polaków, a po godzinach organizuje szarże na lewackie drzewka.
A to wszystko dla naszego dobra. W końcu gospodarka jest najważniejsza. Dziękujemy! Łezka w oku się kręci.
  • Odpowiedz
@Tymajster: to zdecyduj się bo nie rozumiem. Czy to że jestem zamordystą to bzdura czy o co ci chodzi. Chyba warto zapobiegać próbom pozbawienia praw obywatelskich w zarodku. Nie ważne czy zabrania się dostępu do społeczeństwa ludziom LGBT, nieszczepionym, żydom czy czarnym, ważne że ogranicza się czyjąś wolność. Auschwitz nie spadło z nieba
  • Odpowiedz
@Tymajster: nikt nie mówi że paszport covidowy to holocaust. Wszyscy przestrzegają i boją się tego że sytuacja będzie eskalować. Historycznie nie przypominam sobie sytuacji gdzie jakiś rząd nagiął prawa obywatelskie tylko i wyłącznie aby później odpuścić. Zawsze szli dalej i eskalowali sytuację. Dlatego nie uważam żeby porównywanie do Holocaustu było głupie. Holocaust był skutkiem, wszyscy się obawiają że paszport covidowy może być przyczyną z równie tragicznym skutkiem
  • Odpowiedz
@Tymajster: A faktycznie mamy pierwszą pandemię w historii, dopiero wybuchła powinniśmy postępować tak jak mówią nam teoretyczne modele matematyczne, na pewno w ten sposób pokonamy pandemię. Oh wait XDDDD
Zaszczepienie nie sprawia że nie zaraża się nikogo innego. I to jest moment w którym nie ma miejsca na dyskusje nad paszportami covidowymi bo to bez sensu. Jak to mówi pan Minister Zdrowia "obostrzenia nie działają". Zakładając że chcemy ograniczyć rozprzestrzenianie
  • Odpowiedz