Wpis z mikrobloga

No nie moge, mój Wykopowy Mikołaj @m_silvus trafił w dziesiątkę!!!!!!!!

Dziękuję za wypasioną i naprawdę przemyślaną pakę, zrobioną z sercem i niebywałą dbałością o szczegóły <3 Minęły już ponad dwie godziny od wyciągnięcia jej z paczkomatu, a uśmiech nie schodzi mi z ust do teraz, bardzo się cieszę że właśnie Ciebie mi wylosowało na moją wykopakową parę :3 Samo rozpakowywanie było fantastyczną przygodą (lampki!!!), a prezenty wywaliły mnie z kapci! A zdjęcie z Twoim psiakiem jest najpiękniejszą kartką świąteczną jaką w życiu dostałam <3

Włóczka jest śliczniutka, niedawno sama rozglądałam się za jakąś fajną Chenille do amigurumi i oto mam! :D Zajmie mi czas w drodze do domu na święta ()

Tych mate nie miałam okazji próbować, pisząc ten wpis testuję sobie Campesino, która zaintrygowała mnie miętą i werbeną, nie zawiodłam się! Nawet jestem trochę podejrzliwa czy to prawdziwa yerba bo coś mało daje petami, hmm

Książkę pobieżnie przejrzałam, wygląda bardzo intrygująco, nigdy nie widziałam naukowej książki o gotowaniu :D Jeszcze dzisiaj przyjrzę się jej trochę dokładniej, odpalę świeczuszkę i zagryzę słodkościami, fajnie będzie :3

Pozytywnie zaskoczyłeś mnie spersonalizowanym kubkiem, mało się nie wykopyrtnęłam biegnąc do kuchni żeby zagotować wodę xD Jest bardzo fajny i jest na nim mój nick, wow :3 W dodatku przy każdym łyku będzie mi przypominał o moich porażkach i rage-quitach! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do Klei to zachęciłeś mnie do spróbowania tej innej gry, przyda mi się odskocznia :>

A zestaw z aksolotlami jest FE-NO-ME-NA-LNY!!!!!!! Jaram się strasznie, jak żyję nie widziałam takiej ślicznej rękawicy kuchennej :D Nie tylko świetnie wygląda, ale też bardzo się przyda, póki co musiałam operować zwykłą szmatką, co czasami kończyło się lekkim poparzeniem, ale teraz z moim nowym AKSOLOTLOWYM POWER ARMOREM jestem niezniszczalna!

Widzę też, że wziąłeś sobie do serca to że lubię słodycze, tyle wspaniałości <3 Jest ich tak dużo, że starczą mi na... jakiś czas. KURŁA PRYNCYPAŁKI, kurz z cukrem <3, Michałki-niebiałki, małe krowy, draże korsarze (do zobaczenia jutro w 2015), spaniałe czekoladowe gwiazdki, oryginalne maltikeksy, obiecująca czekolada, czy ja wspominałam gdzieś, że codziennie jem płatki? xD
Tylko nie jestem do końca pewna tych rybek, ale jak mi nie posmakują to nie szkodzi, w razie czego dam kotce, na pewno się ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję za życzenia i jeszcze raz za wspaniałą paczkę 12/10! Gdybyś kiedyś potrzebował trochę kryptokoryn to pisz, chętnie się podzielę w rewanżu :> Życzę Ci ciepłych, spokojnych świąt i tak fajnych prezentów jak moje (ʘʘ)


#wykopaka #pokapake
Pobierz Miriamele - No nie moge, mój Wykopowy Mikołaj @m_silvus trafił w dziesiątkę!!!!!!!!
...
źródło: comment_1639582846tcxUUzPZjeVrs08gTROfk9.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Miriamele: jeżu jak miło to czytać! cieszę się niesamowicie że wszystko się podoba i znajdzie u Ciebie dobre miejsce, a chyba najbardziej cieszę się z tego że baterie wytrzymały do momentu otwarcia ()

Konfetti proszę zachować na powitanie nowego roku, zapomniałem o tym napisać w liście bo był to spontaniczny zakup last minute ( ͡° ͜ʖ ͡° )