Wpis z mikrobloga

#play #cesja #telefony #siecikomorkowe
Mirki, czuje, ze Play wlasnie oszukal moja rozowa ale wole sie upewnic, moze ktos bardziej ogarnia.
Poszlismy do innej sieci zrobic cesje numeru z rozowej na mnie, dostalem sms, ze sie nie udalo bo Niezgodne dane rejestracyjne. Play mowi, ze nie da sie w dwoch sieciach zrobi cesji, czyli najpierw musielibysmy zrobic cesje w play, a dopiero potem przeniesc numer (u nich cesja 60zl xD). Naprawde w XXI wieku nie da sie zrobic cesji gdy jedna osoba jest w play, a druga w orange/tmobile czy czymkolwiek innym niz play?
  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@93michu93: brzmi legitnie... Ale w sumie nie wiem. Przenieś gdzieś gdzie cesja jest za free, sprawdź czy przy okazji nie ma jakiegoś bonusu, np przenosząc do nju możesz zgarnąć 70 zł (tylko nie wiem jak długo trzeba mieć tam numer), zrób cesje i przenieś gdzie chcesz
  • Odpowiedz
@k__d: to wtedy nie mamy na jednej fakturce i by znizki nie bylo ale i tak lepiej bo np. w premium mobile chyba 30zl za cesje chca wiec i tak by sie oplacalo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@93michu93: a co ty tam masz w tym abonamencie, że musi byc abonament i faktura?

W plusie na karte cesje jest za darmo. Zrobiłem cesje na mnie, ustawiłem automatycznie płatność PayU i mam bezobsługowe 30 zł/Mc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@93michu93: no to za 2 numery zapłacisz 45 zł...
W nju mobile masz 38 za 2 numery, tylko trzeba sprawdzić czy pakiet internetu jest wspólny czy na łebka... Tak czy siak że stażem się powieksza

Heyah masz 20 zł za nolimit z 20 GB niezależnie od ilości osob

Chyba że potrzebujesz fakturę żeby wpisać w koszty, to wtedy nie wszystkie oferty są ok
  • Odpowiedz
Heyah masz 20 zł za nolimit z 20 GB niezależnie od ilości osob


@barwus: ale rozumiem 20gb na oba, tak? Jezeli byloby 20GB na jeden i 20GB na drugi to byloby spoko. W premium wyjdzie jakies 45zl za dwa numery po 20GB neta na kazdy
  • Odpowiedz
@93michu93: no ta oferta w heyah to jest oferta indywidualna tzn że nie musisz brać drugiego numeru żeby mieć zniżkę, ale jest to oferta na subskrypcję jak w netflixie że automatycznie pobiera Ci kasę.
Nie wiem czy zależy Ci na fakturze vat
  • Odpowiedz