Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sredni_szu: rozkminiałem tą opcję w kontekście szczepienia, bo uważam, że nie powinno zmuszać się ludzi do szczepień, bo prędzej czy później skończy się to źle. Jednak szczepienia są korzystne dla populacji, bo pozwalają wytępić mikroba, ale ludzie bez szczepień zawsze będą łatwiej roznosić. Koniec końców apartheid moim zdaniem i tak się skończy źle
  • Odpowiedz
witam jestem kucem moje zainteresowania to gospodarka a konkretnie zaglądanie ludziom do łóżek


@xiut: HALO JESTEM LEWAK, SŁUCHAJCIE: SPRAWY ŁÓŻKOWE TO TEMAT WYŁĄCZNIE - PODKREŚLAM - WYŁĄCZNIE DLA NAS. PRAWAKI NIE MOGĄ SIĘ WYPOWIADAĆ BO NIE.
  • Odpowiedz
Im trzeba stworzyć jakiś rezerwat, niech sobie tam żyją według tej swojej chorej ideologii i niech nie zatruwają innym życia.


@Mr_Hand_of_Fate: Tymczasem lewica:
"Komunizm musimy wprowadzić na całym świecie, bo inaczej wszyscy wartościowi ludzie uciekną i będzie głód"
  • Odpowiedz
@saakaszi: to nawet islam się nie #!$%@? z butami w życie intymne jak KK. Dobra, przedślubny seks tępią. Ale po ślubie to już gituwa. Antykoncepcja może być (a nawet powinna jak cię nie stać na kaszojady), pozycje różne łącznie z tymi wyuzdanymi też, zabawki, wszystko.
  • Odpowiedz
Lewica w Polsce na razie jakoś nie czyha na moje życie seksualne


@Mr_Hand_of_Fate: Całe prawo, łącznie z aborcyjnym, było ustalane w konstytucji przez lewicę. PiS tylko z tego skorzystał.

a #!$%@? mi podatków zajmuje się Zjednoczona Prawica.


@Mr_Hand_of_Fate: Razem z lewicą, wiele razy ich poratowali kluczowymi głosami. Przed PiSem też podwyższano podatki, np. PO z PSL też podwyższali podatki.
  • Odpowiedz
@Mr_Hand_of_Fate: Interpretacja konstytucji może być tylko jedna.
Chociaż lewica woli siedzieć głową w świecie równoległym, bo ten zagwarantowany przez lewicę im się nie podoba, i mówią że to wina prawicy. xDDD
  • Odpowiedz
Interpretacja konstytucji może być tylko jedna.


@milymirek: Synku, ja się przez kilka lat zawodowo zajmowałem prawem ustrojowym. Nie ucz księdza gwałcić dzieci.
To, co wyczytałeś sobie na memach ze stronek dla upośledzonych, niewiele mnie obchodzi.
  • Odpowiedz
@saakaszi: przeciez bez masturbacji polowa z nich powiesilaby sie po paru miesiacach (a polowa drugiej polowy zaczelaby napadac i gwalcic kobiety, oczywiscie tylko te zdemoralizowane lewaczki).
  • Odpowiedz