Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW:

mówisz o getcie dla prawicowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mówisz, że każdy na prawicy jest tak nienormalny, by chcieć zakazać antykoncepcji czy seksu pozamałżeńskiego?
Jeśli tak jest w istocie, to może być i getto, choć o ile mi wiadomo, getta raczej nie miały autonomii. Raczej miałem na myśli kawałek obszaru, na którym mogliby realizować swój katolicko - fundamentalistyczny raj na ziemi z dala od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Hand_of_Fate: z tym jest problem bo które państwo miałoby oddać kawałek ziemi? Zakładając że chcemy to rozwiązać jakoś cywilizowanie i nie wysyłać takich ludzi na Grenlandię, Antarktydę czy gdzieś na Saharę. To jest ciekawy temat z sytuacją patową na który nie potrafię znaleźć konsensusu
  • Odpowiedz
Im trzeba stworzyć jakiś rezerwat, niech sobie tam żyją według tej swojej chorej ideologii i niech nie zatruwają innym życia.


@Mr_Hand_of_Fate: przecież oni nie chcą wprowadzania zakazów dla siebie, tylko dla innych. Sami są pierwsi do ich łamania.
  • Odpowiedz
@saakaszi: #!$%@?, nie jestem za konfą, jestem liberałem, ale przestańcie już tak błyszczeć swoją ignorancją. Jest to parta konserwatywno-liberalna, co oznacza dokładnie tyle, że konserwatyzm tyczy się życia społecznego, a liberalizm gospodarki. Dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
mozliwe ze ten zakaz maaturbacji wchodzi w ten poglad najmniej


@Zgrywus1: Taak, ludzie nawet pisali tam że wybierają A z tego względu że reszta dopuszcza aborcję. Tho dalej śmieszy że gotowi są wprowadzić taki zamordyzm na rzecz ratowania organizmów bez wykształconego układu nerwowego, tym samym rozwiniętego niewiele bardziej od ukwiału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest to parta konserwatywno-liberalna, co oznacza dokładnie tyle, że konserwatyzm tyczy się życia społecznego, a liberalizm gospodarki. Dziękuję za uwagę.


@Wciongbankowy: Jaka #!$%@? liberalna XDDDD Tam liberalne to jest tylko populistyczne #!$%@? o tym jacy są liberalni.
  • Odpowiedz
a liberalizm gospodarki


@Wciongbankowy: Jak Konfederacja ze swoim poparciem dla 500+ i zakazem sprzedawania cipomaryjek, nie mówiąc już o nierealnych wyliczeniach jeśli chodzi o "obniżkę podatków", jest liberalna gospodarczo, to Zandberg to taki drugi Adam Smith.

W sumie z tym drugim to większe prawdopodobieństwo, bo Smith niezbyt lubił landlordów xD
  • Odpowiedz
z tym jest problem bo które państwo miałoby oddać kawałek ziemi? Zakładając że chcemy to rozwiązać jakoś cywilizowanie i nie wysyłać takich ludzi na Grenlandię, Antarktydę czy gdzieś na Saharę. To jest ciekawy temat z sytuacją patową na który nie potrafię znaleźć konsensusu


@ZohanTSW: Tu jest więcej problemów - w takim obszarze szariatu prędzej niż później (no bo guma to grzech) urodzą się dzieci, i te dzieci niekoniecznie będą szczęśliwe
  • Odpowiedz