Wpis z mikrobloga

Chce zamówić sobie greenout, myślę o 2x light (nie na raz), czy lepiej 1 strong? Ile na pierwszy raz? Wiem, że strong bardziej ekonomiczne bo 4x mocniejsze, ale jestem kompletnym lajkonikiem, nie chcę się za mocno porobić, palić też zawsze wolałem 3 buszki niż się niszczyć.
Jak jest z jazdą samichodem na drugi dzień? Jest możliwe, że coś wyjdzie w razie testu? Który produkt konkretnie polecacie?
#greenout #c-d #narkotykizawszespoko
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smway: powiem ci tyle, jak to wychodziło jakiś rok/ 2 temu i kupiłem na próbę jedno to miałem po tym mega fazę, z tym ze ja w życiu paliłem legalna marihuanę 2 razy i to tyle z mojego doświadczenia.
Na drugi dzień miałem lekkie problemy ze słowami, jakbym je zapomniał. Lepiej nie prowadzić jeśli jesteś laikiem jak ja
  • Odpowiedz
@na_czilku: kumpel ktory miał jeden raz w życiu styczność z mj pozazdrościł i tez sobie zamówił żeby wyspać się przed nocką po wolnym. Podpuściłem go żeby wypił 45 ml stronga i tez tak zrobił po czym stwierdził ze nawet odpręża i mega się wyspał. A tu większość osób pisze ze 10 ml ich zrobiło ze wstać nie mogli xDDD skończcie już z tym bo nie mogę tego czytać
  • Odpowiedz
@ginzoginzowsky: Jest tyle zmiennych czynników , że osobiście wierzę jednym i drugim. Od funkcjonalności układu trawiennego, poprzez predyspozycje typu waga, wiek. Nawet stan emocjonalny ma znaczenie. Nie zapominając oczywiście o doświadczeniu ( tolerancja ) i nasyceniu układu endokannabinoidowego.
  • Odpowiedz
@ginzoginzowsky: z tego co pamietam to wtedy pojemność wynosiła 40-45ml również i cudo, przez 2h nieustanny śmiech i brak możliwości dokończenia zdania bo się nie pamiętało po 3 słowach co się miało na myśli. Myślę że to całkiem normalnie dla osoby która to robi raz na 6-12 miesięcy i prowadzi zdrowy tryb życia
  • Odpowiedz
@Palexpres: no i namówił
1/3 butelki na raz bedzie git? Przez ostatnie 5 lat paliłem z 3 razy, także 0 tolerki, a nie chcę się poskładać i miec paranoi
Mówie o amnesia 560
  • Odpowiedz