Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElCidX: mój się zajada karma z psibufet.pl, dla małego psiaka wychodzi 200g dzienna porcja, miesięcznie ok. 180zl, jak coś służę kodem na 50% na pierwsze zamówienie - priv
jak napiszesz coś o Pedigree albo innej marketowej


@ElCidX: jakby człowiek powiedział że będzie jadł dzień w dzień mcdonalda i chipsy to też by ludzie w głowe sie pukali
Mamy składy karm na wyciągnięcie ręki, konkurencyjne ceny
Niektóre marketówki nawet zawyżają wartość tego co w środku i po prostu doją jeleni
@szczypta: w zoologicznym doradzą to co mają na stanie przecież, mało tego - większość sprzedawców średnio umie analizować skłądy

@ElCidX: najpierw przetestuj jaka ilość podrobów jest akceptowalna przez Twojego psa, a potem szukaj. Może być tak że będzie tolerował wysokopodrobową, a może być tak że 20% podrobów to będzie już za dużo.
@ElCidX: większość psów zje wszystko, ale ja mówię o tolerancji. Nadmiar podrobów może powodować rozwolnienia, jeśli po wysokopodrobowej puszcze kupa jest zbita, to możesz podać cokolwiek co nie ma zbóż, nadmiaru węglowodanów ogółem i składników typu 'produkty pochodzenia', np rinti, rocc, dolina noteci itp, choć wiadomo że lepiej celować w coś z wyższej półki, ale te powyżej to i tak lepsze niż jakakolwiek sucha karma.