Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #samochody #oferta #kupie #sprzedam
Mireczki szukam jakiejś terenówki przeglądam sobie te wszystkie olx allegro i inne grupki
A może ktoś z was ma jakiegoś złomika w garażu,

myślę że tak max do 20/25 tys

Przeglądam oferty w stylu
galloper 3.0 pb+LPG
Vitara
Jimmy
Jeepy
I t p

Piszcie co macie nad wszystkimi się zastanowię.
  • 26
@g500: za 20-25 to kup Y60/Y61 i doprowadź z czasem do stanu używalności. Galloper to gówno, Jimmy mały zwinny ale bez silnika - Jeepy - to też zależy, ale pancerne nie są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulf: bardzo ciężko znaleźć Y60 a co dopiero Y61
Albo wytłuczone albo pognite a jak już perełka to w uj cebuliobów

Ale furka zajebista jak by była w dobrej cenie to bym brał
@g500: Głównie zależy do czego chcesz używać. Ma to być jeden uniwersalny samochód, czy masz 5 i ten ma być tylko na upalanie w błocie ? Miałem i WJ 4.7 V8 i Y60 1997r 4.2d fabryczne. Jak coś to pytaj.

WJ z 4.7 - mocy w chooj, za ten pieniądz nie znajdziesz nic z takim silnikiem - ale do upalania w błocie trzeba przygotować worek pieniędzy jak ma jeździć pełnym ogniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulf: wszystko pięknie ale nie chce potwora z dieslem jako drugi samochodzik na służyć na wyprawy pobawić się w błotku, wyciągnąć się ale nie upalać jakoś hardcorowo. Najlepiej jak będzie to benzyna z LPG albo dobry silnik do gazowania
@g500: No jak wyprawowka to moze LC90 z 3.0d? Na start ci proponuje kupic cos za dyche. Polataj po okolicy, pogadaj z ludzmi. Grono offroad jest spore. Zobacz czego chcesz tak naprawde. Ja po Jeepie bylem przekonany ze biore Patrola na wyprawy. Pojechalem nim do Krakowa i myslalem ze od klekotu mi leb wybuchnie. A wisienka na torcie byl widok jak Tico mnie bierze na autostradzie. Spalanie 13-15L w trasie bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zulf: myślałem o discavery II ALBO III
albo jakiś jeep
Namiot na dach, tył zapasami i na Ukrainę na 2 tygodnie ;)

Pokaż co tam sprzedajesz za 9