Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Proszę o pomoc z zakupem #forzahorizon5 premium edition dla siostrzeńca.
Młody ma PC i konsolę xbox one, ale z netem tak sobie (zasięg na zadupiu) - da się w to grać offline? Nie opłaca też abonamentu, da się w to grać bez abo? Żeby nie było, że wydam cztery stówki na marne. Można gdzieś dostać wersję pudełkową?
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nieskonczonosc: tylko nie wiem czy jest sens kupowania premium edycji jeśli planuje grać tylko solo. Druga sprawa że w sumie do gry online nie potrzeba szybkiego internetu, byle był w miarę stabilny. Może lepiej byłoby kupić gamepassa po taniości? To będzie miał możliwość grania w większą ilość gier offline
  • Odpowiedz
@nieskonczonosc: @amn1337: sens premium jest dla dużych dodatków, których nie ma i nie wiadomo kiedy i jakie będą. W przypadku 4 były spoko, ale teraz to kto wie.

No i gra offline jest nudna, tydzień-dwa i gra pewnie poleci w kąt, nawet nie zauważy, że dodatki się pojawiły.

Ergo - podstawka, a jak wyjdą dodatki i młody będzie dalej zajarany to dokupisz upgrade.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ujdzie: dziękuję. Młody ma 6 lat, jest absolutnie zafascynowany motoryzacją. Marzy o tej grze i myślę, że frajdą dla niego będzie po prostu używanie samochodów, a nie prawdziwy cel gry. Tak jak w GTA ma swój profil i jeździ zgodnie z przepisami po ulicach, zatrzymuje się na czerwonym i nie rozjeżdża ludzi xD

Ale dobry pomysł z tą podstawką teraz, a dodatkami później, skoro ich jeszcze nie ma. No i podstawka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nieskonczonosc: Piątka to jak narazie jeden wielki bug, i przynosi większości osób więcej #!$%@? niż zabawy. Wstrzymałbym się z dodatkami. O ile w czwórce i trójce dodatki były bardzo fajne (zupełnie oddzielne mapy, jeden z torami hot wheels, drugi lego gdzie można było wszystko rozwalać, trzeci wyspa ala islandia) tak tutaj nic nie wiadomo. Ani kiedy będą te dodatki ani jakie będą. Można kupić też car passa który odblokowuje po jednym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieskonczonosc: olśniło mnie teraz, kup młodemu Car Mechanic Simulator 2021 jeżeli się jara motoryzacją, to serio bardzo fajna i wciągająca gra, z której się dużo dowiedziałem (grałem kilkaset godzin w poprzednią wersję, bodajże 2018) :D oceny na steamie nie kłamią ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przytłaczająco pozytywne (95% z 9,852) WSZYSTKO

Przytłaczająco pozytywne (98% z 1,853) OSTATNIE

gra jest polskiego producenta więc w całości po polsku i młody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamdz: to też super pomysł, kupiłam już piątkę podstawkę, ale to będzie mój prezent na urodziny. Aż się nie mogę doczekać. Tym bardziej, że dziadek młodego jest mechanikiem, może też się wciągnie xD

Dzięki kamdż! <3
  • Odpowiedz