Wpis z mikrobloga

Kraśko od lat jeździł samochodem po odebraniu mu prawa jazdy. Ma głęboko w piździe przepisy prawa. Teraz mówi, że przeprasza, chyba, za to że dał się złapać. Ale codziennie będzie szczuł w telewizji na tych co nie chcą przyjąć nieobowiązkowej szczepionki, będzie nazywał kretynami i zabójcami ludzi którzy nie chcą nosić szmaty na twarzy. Będzie nawoływał do tego żeby kelner w restauracji was legitymował. Mam już dość tych idiotycznych obostrzeń i tej lewackiej hipokryzji.

#koronawirus
#tvn
  • 75
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Ależ oczywiście, że grają - Kraśko nigdy nic mi nie ukradł i pracuje w prywatnej telewizji. Jeżdżąc bez prawka jeździ w pełni bezpiecznie. Wolę Kraśkę bez prawka, niż 95% Polaków z prawem jazdy spotkać na drodze, szczególnie, że prawa w Polsce sam rząd nie przestrzega, więc absolutnie uważam, że pora, by obywatele też mieli je głęboko w dupie.
  • Odpowiedz
Mam już dość (...) tej lewackiej hipokryzji.


@gustowny_dzikus:
Ach, jak dobrze, że prawica prawdą i (nomen omen) prawością stoi. Zero hipokryzji po prawej stronie. ZERO.
Jak mówią, tak robią. Obiecują i dotrzymują słowa. Żadnego złodziejstwa, żadnego nepotyzmu, żadnych zdrad ideałów i przysiąg, jedynie ciężka, codzienna walka o dobro całej Rzeczypospolitej.

  • Odpowiedz
@MWittmann: antybiotyk stosowałeś bo tak sobie wymyśliłeś? xD No jak ludzie wiedzą od lekarzy lepiej to potem nie zdziwienie jak tyle zgonów jest. Taki zdrowy jesteś i tak dbasz o siebie i już dwa razy miałeś objawowy covid?
  • Odpowiedz
@turok2016: Nie stosowałem jakbyś czytał komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miał być przygotowany jako środek gdyby doszło do bakteryjnego skażenia płuc.

Kolejny top kek covidianin. Miałem 2 razy i były lekkie. Nie zdychałem, nie kaszlałem jakbym miał wypluć płuca. Normalny kaszel mokry z flegmą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MWittmann: aha, czyli lekarz ma ci przepisać na zapas antybiotyk abyś miał w szklanej kuli przewidzieć kiedy to już nie wirus a bakterie? Przecież ty się kompromitujes...
  • Odpowiedz
@MWittmann: bo to najbardziej rzucający się twój popis, załatwianie jakiejś e-recepty na antybiotyk który i tak sam nie będzie w stanie stwierdzić czy należy już stosować czy nie i obwinianie lekarza, że ci go nie przepisał...
Jakie to lekarstwa potrzebowałeś na receptę które wykupiłeś we własnym zakresie?
  • Odpowiedz