Wpis z mikrobloga

Kraśko od lat jeździł samochodem po odebraniu mu prawa jazdy. Ma głęboko w piździe przepisy prawa. Teraz mówi, że przeprasza, chyba, za to że dał się złapać. Ale codziennie będzie szczuł w telewizji na tych co nie chcą przyjąć nieobowiązkowej szczepionki, będzie nazywał kretynami i zabójcami ludzi którzy nie chcą nosić szmaty na twarzy. Będzie nawoływał do tego żeby kelner w restauracji was legitymował. Mam już dość tych idiotycznych obostrzeń i tej lewackiej hipokryzji.

#koronawirus
#tvn
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MWittmann ja bym poszedł szerzej. Dziś szczególnie ważna jest profilaktyka i higieniczny tryb życia. Trzymam dietę, jem owoce, suplementuje vit d, morsuje raz w tygodniu, robię minimum 3 mocne treningi. To jest lekarstwo na covid. Tak jak piszesz, nawet nie dzwoniłem po lekarzasz tylko też w ciemno leczyłem się w miarę naturalnie jak na zwykła grypę. Nie jestem jakimś szczególnym fanem farmakologii. Sok z cebuli, inhalacje, herbata z miodem i malinami
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: pluje na Twoje antycovidowe nieposłuszeństwo, ale jak masz coś przeciwko Kraśko za jego podejście do poszanowania prawa to sam z tym stać nie będziesz. masz tu plusika. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: Szczyt kur&#stwa, typowa telewizyjna prostytutka. To tak jak w Finlandii, członkowie rządu dostali SMS-y, że mieli kontakt z koronawirusem a premier poszła na balety po klubach nocnych po czym przeprosiła i już jest cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z tego co pamiętam to dostała tę wiadomość na służbowy telefon podczas gdy była już po pracy i nie musiała mieć służbowego telefonu ze
  • Odpowiedz
Ale codziennie będzie szczuł w telewizji na tych co nie chcą przyjąć nieobowiązkowej szczepionki, będzie nazywał kretynami i zabójcami ludzi którzy nie chcą nosić szmaty na twarzy.


@gustowny_dzikus: to jakieś potwierdzone info, to zostało nagrane czy to tylko wasze urojenia?
  • Odpowiedz
Mam już dość tych idiotycznych obostrzeń i tej lewackiej hipokryzji.


@gustowny_dzikus: Ale Kraśko to konserwatywny dziennikarz. Centro prawicowiec. Z lewicą nie ma nic wspólnego. Prawda jest taka że w PL prawica to jakieś 80-90% społeczeństwa która konkuruje między sobą kto jest bardziej prawicowy.
  • Odpowiedz
a jest na lewo od Korwina? No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tratak: No jak się z takimi radykałami rozmawia jak wykopki czy talibowie to rzeczywiście można odnieść wrażenie że PL to najbardziej lewacki kraj świata. A te głosy słyszy się często bo zwyczajnie grupa radykałów w PL jest bardzo szeroka.
  • Odpowiedz