#pilkanozna #tylkodlakumatych #ekstraklasa

Sorki, dopiero teraz to piszę, już po meczu, gdy wynik to 3:2, ale tylko dlatego, że nie zdążyłem napisać i już padł gol dla Górnika.

Prawda jest taka, że ten mecz "śmierdzi". Było już 2:0 dla Wisły, w drugiej połowie Górnik doprowadził do wyrównania, a kilkanaście minut przed końcem gry strzelił bramkę na 3:2. O co chodzi? O pokazanie, że Nawałka jest przeciętnym taktykiem, bo zespół umie reagować dużo szybciej bez niego w trakcie złej gry. Dodatkowo pokazali, że potrafią grać do końca i pod presją bez dawnego trenera. Jest to zaplanowane działanie, które ma zniechęcić kibiców w Polsce do Adama Nawałki. Proszę, nie dajmy się zmanipulować. Piszę to teraz, gdy jest już po meczu. Możecie to sprawdzić później. Jeśli tak się naprawdę nie skończyło, osobiście przeproszę, ale... Zresztą, pozdrawiam.