Wpis z mikrobloga

@susi33: dzięki, byłeś pierwszy, więc dzisiaj zobaczę to ;)

@mahometgej: Tobie nie podziękuje

@uchate: Po opisie mi się spodobało, więc na kolejny #foreveralone wieczór

@zMazur: Skoro pasujące do PS to już nie mogę się doczekać ;)

@Kaplanka: Przy tym już się zlałem :D

@CreativePL: Serious Man kiedyś obejrzę, Superhero widziałem już ze 2 razy - polecam, Hot Shots widziałem, a ten ostatni jakoś mnie nie zachęca
@susi33: Skończyłem, powiem tak. Nie było to to, co chciałem dzisiaj zobaczyć, ze śmiechu się też nie zlałem. Ale prawie się zlałem, bo nie mogłem się oderwać od oglądania ;) Naprawdę dobry film, było sporo scen gdzie śmiechłem hardo i wcale nie żałuję że go obejrzałem. Dzięki ;)
@DownmiaN: Poleciłem ci ten film, ponieważ chciałeś się pośmiać. Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak , czy teraz robią nie śmieszne komedie, które wieją nudą. Na tym filmie dokładnie parę razy się zaśmiałem i to wystarczyło aby zdeklasować wiele innych filmów "komediowych" :) W każdym razie cieszę się że Ci się spodobało :)
@zMazur: Masz ode mnie mega zjeby! Obejrzałem właśnie Martwe Zło 3. Co to ma wspólnego z komedią? Przecież to jest horror, a do tego żałosny. Nie wiem, może kogoś to śmieszy, ale mnie napewno nie. Żałuję że nie poczytałem żadnych recenzji/komentarzy przed obejrzeniem.