Wpis z mikrobloga

Mireczki #xbox #konsole #xboxseries #xbox planuje zakup nowej konsoli, mój wybór padł na Xbox series S. Mam do Was pytanie, jak to wygląda jeśli chodzi o #gamepass ? Czym się różni zwykły game pass od ultimate? jak wygląda to cenowo? Czy jeśli wykupie game pasa na miesiąc ściągnę grę to będę mógł w nią grac jak minie okres game pass'a?
  • 6
myśle, że jesli znasz odpowiedź na moje pytania i gdybyś napisał w skrócie co i jak to zajęłoby ci to tyle samo czasu co pisanie tego co powyżej, kolega @nobrain z elektrody?
@MarkoWN: zwykły game pass pozwala na granie w internecie i raz na miesiac dostajesz do dyspozycji 2-3 gry kolejne. Gamepass unlimited to dostep do biblioteki gier w ktore mozesz grac tak dlugo jak placisz ten abonament, gamepass unlimited ma juz w sobie gamepassa
@MarkoWN: Sorry, pomylilem sie, games with gold to usluga z 3 grami i jest ona w pakiecie z game pass ultimate. Co do samego gamepassa od game pass ultimate to:
- w ultimate masz pc i konsole i mobilki w ramach jednej subskrypcji (w zwyklym gameass placisz za pc lub za konsole)
- w ultimate masz mozliwosc grania w chmurze (w gamepass nie)
- w ultimate masz inne znizki niz w